Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem sikerült csatlakozni...

Miért nem sikerült csatlakozni egy LAN hálózathoz? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval a minap letöltöttem a Tunngle nevű programot ami ugye arra van hogy LAN kapcsolatokat létesítsen számítógépek között.Be is léptem egy hálózatba és ott voltak játékosok, ám amikor már a játékba beléptem (Flatout 2) és azon belül a multiplayer-LAN-join nem talált semmilyen hálózatot.Kicsit kezdő vagyok ezen a téren ezért aki válaszol az kérem magyarázza el érthetően hogy miért nem sikerült.Esetleg szükséges a eredeti játék a LAN-hoz?Vagy még valami mást is kell csinálni azon kívül hogy beléptem egy hálózatba a tunngle-ben?Illetve az mindegy hogy milyen hálózatba lépek be a tunngle-ben?Előre is köszönöm annak aki segít!

2015. nov. 7. 10:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!