Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem lep tovabb, mi a teendo?

Nem lep tovabb, mi a teendo?

Figyelt kérdés

Elinditom a gepet, azonban a vinyo eszlelesen tovabb nem jut:

Press f2 to run setup

Press f11 for boot menu

3072mb ok

Auto detecting sataII 1..ide hard disk

SataII 1: samsung hd502hi 1ag01118

Ultra dma mode-6 s.m.a.r.t capable but disabled


Ennel tovabb nem tolt. Nem tudom mit kell tenni


Elozmenyek:

Par napja kikapcsolt nehanyszor a gep magatol. Azutan meguntam ujraszerettem volna tenni a windowst de addig mar nem birta. Utana mikor bekapcsoltam volna nem volt kep, nem erzelte a monitor (tobbel is probaltam tehat nem azzal volt a baj). Aztan teljesen szetszedtem a gepet majd kitisztitottam es gephazon kivul osszeraktam. Aztan a biosba se tudtam belepni es meg a vinyot se erzekelte. Csinaltam egy cmos resetet az elem kivetelevel, tobbszor is elofordult hogy cmos problemat irt. Aztam most jarok itt amit mar fent emlitettem.


Elnezest az ekezet hianyert telefonrol igy egyszerubb.



2015. nov. 7. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor elfustolt az alaplapom, ugyanezeket csinalta. Nezd meg a kondikat alaposan, puposodas vagy egesnyom into jel.
2015. nov. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kerestem jeleket a kondenzatorok nem puposak. Neha elofordul aramtalanitas utan hogy eljut a windows toltokepernyoig de utana nem megy tovabb.
2015. nov. 7. 16:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Vidd el szervízbe.
2015. nov. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!