Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP-hez rendes BIOS...

Windows XP-hez rendes BIOS beállítások?

Figyelt kérdés
Valaki leírná nekem a rendes BIOS beállításokat Windows XP telepítéshez? Felakartam telepíteni "Hiba a rendszer indításakor". A szerelő nem akar kijönni. A telepítés többi folyamatát tudom.

2015. nov. 7. 17:50
1 2 3
 1/23 Tengor ***** válasza:
Attól függ milyen BIOS.
2015. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Küldök képet.
2015. nov. 7. 18:03
 3/23 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a SATA drivert hiányolja a SATA merevlemezhez (már ha nem IDE merevlemezed van). Ki lehet kapcsolni sok újabb BIOS-ban ezt, de már nem rémlik, hogy milyen címszó alatt, majd valaki megírja vagy keress rá a neten.

De ma már sok olyan WinXP telepítő van, amibe eleve belerakják a SATA drivert, így fel tud települni minden baj nélkül.

2015. nov. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
2015. nov. 7. 18:15
 5/23 |Orfeusz| ***** válasza:
Tölts le egy telepítőt ncore-ról, vagy valahonnan. Azok valószínűleg működnek, mert a legfrissebb verziók vannak fenn, sok drivert is beleraktak utólag. Aztán azt ugyan úgy tudod aktiválni, mint az eredeti lemezzel.
2015. nov. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Igen, csak nem indul a gép,mert "Hiba a rendszer indításakor" EREDETI WIN XP CD-M VAN
2015. nov. 7. 18:34
 7/23 csigusz27 ***** válasza:
telepítetted már ezzel a cd-vel? hanyas szervízcsomag? (azzal pedig ,hogy eredeti kitörölheted mert nincs rá támogatás)
2015. nov. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Próbáltam telepíteni, partíciókat is megcsináltam, kiírta,hogy 15 másodperc múlva úJraindul. Azóta "Hiba a rendszer indításakor" Már nem is bootol a dvd.. Rányomok hogy "CD/DVD" le enterezem, F10 és újra indul a gép. 1 héttel ezelött még ment. Service pack 2
2015. nov. 7. 18:42
 9/23 anonim ***** válasza:

Keress SATA beállítást a BIOS-ban, és győződj meg róla, hogy NEM AHCI-módban van.

* [link]

* [link]

* [link]

2015. nov. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Szóval IDE modra kell tennem, mindjárt kipróbálom.
2015. nov. 7. 18:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!