Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik működőképes XBOX 360...

Létezik működőképes XBOX 360 Emulator?

Figyelt kérdés
Szerétnék Xbox 360 játékokat játszani PC-n ez lehetséges? GOOGLE-n találtam párat de mindegyiken BIOS-t kér azt pedig nem fogadta el bárhonnan is töltöttem le ...
2015. nov. 9. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
van olyan ami tetrix szintű játékot visz el de mást nem. a többsége vírus nincs működő !
2015. nov. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még a PS2 emulátor is csak nemrég lett 99%-os, az X360-asra még vagy 5-10 évet várni kell.
2015. nov. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Komplikato ***** válasza:

[link]

Ha megnézzük a listát azért elég kevés ami "játszható" rajta. De legalább már van. Az egyetlen bibi ez:

System Requirements: Windows 8.1+, OpenGL 4.5 (list), Intel Sandy Bridge or Haswell (AVX).

If xenia tells you your machine is not supported, it is not supported. Don't ask how to bypass the checks.

2015. dec. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 proevolutionsoccer válasza:

Én máregy hete mindenféle xbox emulátort letöltöttem

a gta 5 játszására nem jött be.... :(

2016. júl. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!