Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik nállam a...

Miért nem működik nállam a faceboo-kon az On This Day es alkalmazás? Azt írja: Elnézést, ez a funkció nem érhető el. . , köszönjük, hogy megpróbáltad megnézni az emlékeidet, de jelenleg ez a funkció csak korlátozottan használható.

Figyelt kérdés
2015. nov. 9. 19:47
 1/5 anonim válasza:
Nálam is ugyanezt írja, idegesítő! :/ Megtudtad azóta mi lehet a gond?
2015. nov. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem.
2015. nov. 25. 17:49
 3/5 anonim válasza:
Nekem sem működik, az összes ismerősömnek megy de nekem nem. Kicsit idegesít, mert kb 2009 óta van facebookom, sok ismerősömnek csak sokkal később lett, és nekik megy. Én azt hittem hogy ezt valamilyen időrendi sorrendben állítják be mindenkinél. Nagyon érdekes. Ha valakinél esetleg megoldódna szóljon!
2015. dec. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
megoldódott már a probléma? nekem sem működik
2016. ápr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sajnos nem és roppantul zavaró.


Egyébként hosszú idő után most néztem meg újra a válaszokat és érdekes módon, ma tetted fel a kérdést. Vannak véletlenszerű egybeesések. :)


Első válaszoló voltam. :)

2016. ápr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!