Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » AMD A8-7600 video driver...

AMD A8-7600 video driver telepítésnél kékhalált dob. Mit kéne tenni?

Figyelt kérdés

A konfigom:

Alaplap: Asrock FM2A55M-HD+

Proci: AMD A8-7600

Memória: Kingston 8+4 GB 1600 Mhz

Feltelepítettem a Windows-t (Win7 Home Premium 64bit) telepítettem az alaplap drivereit, és minden frissítést a windows-hoz. Az előző procinál(A4-4020) ennyi elég volt és működött is. Az új procinál már kéri a grafikus vezérlő illesztőprogram frissítését. Ezt elvileg az AMD Catalyst telepítésével lehet megtenni. Letöltöttem, elindítottam és telepítés közben bedobta a bluscreen-t majd újraindult, ezután már nem állt fel a rendszer. Újratelepítettem és ugyanez történt. Utána néztem és az amd oldalán egy ottani dolgozó írt egy cikket hogy egy újabb verzióval megoldódik a probléma ezért letöltöttem a legfrissebb bétát (a cikk már néhány hónapos), de így sem sikerült. Tovább kutattam és találtam egy videót: https://www.youtube.com/watch?v=TDL6sJEEf2A

Megpróbáltam így is (még a KB2670838 frissítést is töröltem) így frissítette a drivert, de újraindítás után már nem töltött be a windows. Mit kéne tennem? Elég bosszantó, hogy vettem egy erősebb procit a nagyobb video teljesítmény miatt és pont ezt a funkcióját nem tudom használni. Van erre valamilyen megoldás?


2015. nov. 12. 08:09
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Nagyobb videó teljesítményhez, inkább normál videokártyát kellett volna venni, mint sem egy újabb APU -t.


Én felraknám a helyedbe a legújabb BIOS -t, és a CD -ről nem rakták fel semmit, csak max hang és háló kari. Utána jöhet a legújabb Catalyst, tehát nem frissítenék a régiről. SP1 -es amúgy a Windows 7 telepítő?

2015. nov. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
BIOS frissítés után telepítettem a catalyst-ot és hibátlanul ment. Azért mindenesetre csináltam egy tiszta telepítést ahogy javasoltad. Köszönöm a segítséget! :)
2015. nov. 13. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!