Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 kérdés?

Windows 10 kérdés?

Figyelt kérdés

Microsoft oldaláról leszedtem 1 win 10-et és tiszta telepítéssel (formázás stb) raktam fel simán felment nem kellett semmi aktiváló kiírta hogy a win aktiválva van.

Akkor most 1 évig van 1 jogtiszta winem? Illetve ha meg akarnám venni ráérnék majd ha jelez hogy lejárt a "próbaidő"?



2015. nov. 13. 06:03
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Ezt valahogy sehogy nem tudom elképzelni.

Ha nem aktiválod be, csak 30 napod van rá, ha viszont be van aktiválva onnantól kedve az idők végezetéig használhatod vagy ameddig csak működik az a gép.


Két lehetőség van:

- Már korábban egyszer frissítettél 7-ről vagy 8.x -ről 10-re, és most az MS szerverén tárolt hardver kulccsal automatikusan beaktiválta magát.

- Teleptettél még pl Office is, és ahhoz használtál valamilyen KMS aktivátort, ami a háttérben a Win10 -et is beaktiválta.


De olyan nem létezik, hogy egy full szűz telepíttetéssel, olyan gépen, amin korábban nem volt 10, az egyből aktivált legyen.

2015. nov. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetetlen. Szerintem csak azt hiszed, hogy aktiváltad, de nem.
2015. nov. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem telepítettem office-t sem kms-t sem semmiféle aktivátort leszedtem az ms oldaláról i progit ami csinált az usbre egy w10 telepítőt mikor kész lett arról bootoltam és partició törlése azután particionáltam formáztam és arr felraktam a win 10-et.


[link]

2015. nov. 13. 13:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor csak elnézett valamit a Microsoft. Mindegy, örülj neki, hogy van egy ingyen windowsod.
2015. nov. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 P.O.C. ***** válasza:

Volt rajta korábban Windows 7 vagy 8, ami felajánlotta a Windows 10 frissítést és te regisztráltál rá e-mail címmel?


Mert ha igen, akkor az lehet magyarázat rá, ha nem akkor tényleg az M$ hibázott.

2015. nov. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!