Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan forduljak magamhoz,...

Hogyan forduljak magamhoz, hogy bizonyos műveletek elvégezzek a számítógépen?

Figyelt kérdés

"a mappa törléséhez rendszergazdai jogosultság szükséges": az nem baj, hogy én vagyok a rendszergazda? :O

"Ezen művelet végrehajtásához engedély szükséges. Forduljon engedélyért a következőhöz: xy, aki bizony én vagyok. wtf?



2015. nov. 15. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem teljesen igaz. Alapértelmezetten nem rendszergazdaként futnak ezek a programok, így nem is kap jogosultságot. Megoldás: feladatkezelő->(felül) fájl fül->új feladat futtatása->(begépeled) explorer.exe-> bepipálod, hogy rendszergazdaként->Ok
2015. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem mi a baj. A Panda Security nem mappába telepítette magát, hanem bele a közepébe. És rá valamiért ezek a szabályok vonatkoztak. Viszont az adott mappában lévő fájlokra is ráhúzta ezt. Megoldódott, miután külön mappába újraraktam a Pandát.
2015. nov. 16. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!