Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet átnevezni egy...

Stephanos kérdése:

Hogyan lehet átnevezni egy img fájl kiterjesztését?

Figyelt kérdés

Pontosabban a fájlt muszáj átneveznem .img.BAK-ra tehát megmaradna a nevében az img is de aztán .BAK-all fojtatódna. Azt hogy miért ne kérdezzétek, túl hosszú lenne leírni, de a lényeg hogy szükséges.

SZóval a probléma az, hogy csak is a nevét engedi átnevezni még a total comander is. Nem tudok rájönni. Kérlek titeket segítsetek!



2015. nov. 15. 18:20
 1/4 tabaki ***** válasza:

„csakis a nevét engedi átnevezni még a Total Commander is”


Ez egészen biztos? Mert én ilyet még nem pipáltam. Mi történik, amikor megpróbálsz a kiterjesztés mögé állni, és beírni a többit? Milyen Windows-verzióról van szó egyáltalán?

2015. nov. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tengor ***** válasza:

Biztosan ilyen bonyolult leírásokat kell megcsinálnod, ha egy fájl kiterjesztésének módosítása problémát okoz?

Eszközök / Mappa beállítások / Nézet / Ismert fájltípusok elrejtése. Vedd ki a pipát és úgy próbáld meg átnevezni!

2015. nov. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tabaki ***** válasza:

@#2:

Én is töprengtem, hogy ezt megpendítsem-e, viszont egy szó sem esett arról, hogy ne látszana a kiterjesztés. De attól, hogy pont van előtte, még tényleg nem biztos, hogy az.

2015. nov. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de időközben a múlt éjjel én is rájöttem, hogy mi a megoldás. Azt csináltam amit a második válaszoló írt. Nem vagyok nyomi a gépen de az új windows 10 felület még elég szokatlan. Eddig 7-esem és xp-m volt.
2015. nov. 16. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!