Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Erre a gépre melyik op....

Erre a gépre melyik op. Rendszert telepitsem?

Figyelt kérdés

4GB DDR3 ram

Intel celeron G555 2 mag 2.7GHz vagy 2.4

Intel HD Graphics integralt video kartya

Internetre video vagasra munkara lenne a gep melyik rendszer futna a legjobban, stabilabban es gyorsabban rajta?



2015. nov. 19. 15:40
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
Ha nem kell office akkor Linux mint
2015. nov. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Számomra linuxot nagyon kellemetlen lenne használni. Voltak vele próbálkozásaim, abszolút nem nekem van
2015. nov. 19. 15:44
 3/45 anonim ***** válasza:

Gondolom ubuntut ptóbáltál unity-vel. Linux mint XFCE-vel kb olyan mint a win7.

Amúgy a libre office elég jó alternatívája az ms officenak. Videóvágásra lightworks és blender. Netezés elég gyors rajta, még nem omlott össze a böngésző egyszer sem nekem.

2015. nov. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
Azért csak próbáld ki :) eléggé hasonlít a win xp hez - nem bonyolult, amugy más választásod nagyon nincs winXP életveszély win7 még elmegy
2015. nov. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
Ha a Windows jött be, akkor Win10 / Win7 attól függően, hogy a te drivereidet mennyire támogatják.
2015. nov. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
Az IGP miatt erre Debian.Mert az jobban kezeli(tapasztalat).XFCE felülettel jó lesz.
2015. nov. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
0%

Termeszetesen Windows 7.


Nem ertem amugy a linuxos bandat aki telekommentelt itt mindet, a linux szinte semmire sem jo hacsak nem ruternek vagy szamba szervernek vagy webszervernek akarod hasznalni.

2015. nov. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:

#7.Végre,vártam már egy Windows fant.Miért jobb a Windows mint egy Linux disztró?

Nincs mindenkinek 30K-ja egy bughalmazra tele biztonsági résekkel.Az adatvédelem meg hova tűnt a Windows-ból(mondjuk ez sosem volt)?Persze a Linux-nak is megvannak a maga hátrányai(jobban kell érteni hozzá,pár hardware-el nem kompatibilis és kevesebb spéci program van rá).De kevesebb rá a vírus,ingyen van,van saját szoftverközpontja a legtöbb diszrónak,van belőle választék hardware-től függően(a kávéfőtől a NASA PC-ig),személyre szabható,nyílt forráskódú és elemekre bontható.A Windows előnye hogy vannak rá spéci programok,játékok és driver-ek,meg hát majdnem mindenki azt használja.Amúgy a Linux az maga a kernel és nem önálló OS.Vítázni meg ha akarsz akkor benne vagyok.:P

2015. nov. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Szamomra keves a program linuxra ez a legnagyobb bajom
2015. nov. 19. 20:34
 10/45 anonim ***** válasza:
Írd le azokat a programokat amikre szükséged van,mi meg mondjunk alternatívákat.
2015. nov. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!