Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Androidos telefon root-olása?

Androidos telefon root-olása?

Figyelt kérdés
képernyő rögzítő program root-ot kér, de azt se tudom mi az és hol kell beállítani és mi a következménye és hogy tudom visszaállítani. A no root-os programok nem működnek sajnos.

2015. nov. 19. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:

A root által kinyitod atelefoonod szoftverét

ezáltal rendszergazdai szintet adsz az Android oprendszernek.

BNem lehet beállítani, Szoftveres módosítás kell hozzá.

De ha nem tudod mi az én nem ajánlom!

2015. nov. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A rootolás azt jelenti, hogy rendszergazdai jogosultságot adsz magadnak a telefonon. Különböző márkájú telefonoknál különbözőféleképpen működik a dolog. Vannak hozzá programok, mint a kingoroot, kingroot, framaroot, stb...

Használatuk egyszerű, általában 2-3 kattintás, és már kész is. Interneten joutube-on utánanézhetsz ezek használatának. Azt nem árt tudni, hogy a házilag rootolt telefonnnak ugrik a garanciája, Illetve egy-két aplikáció sem támogatja a rootolt telefonon való futást, ilyen például a Telecomos TV-GO.

2015. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezekután nem lehet visszaállítani "alap" szintre?
2015. nov. 19. 19:59
 4/6 anonim ***** válasza:
De,visszalehet.
2015. nov. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod, hogy mit csinálsz, akkor ne erőltesd, mert a végén papírnehezéket csinálsz a telefonodból.
2015. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azt hiszem igazatok lehet. köszi a választ :)
2015. nov. 19. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!