Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ISO-ban letöltött filmet...

ISO-ban letöltött filmet hogyan tudok pendrive-ról megnézni a tv-men? Ha simán felmásolom, nem mutatja. Máshogy kell felmásolni, vagy átkonvertálni, vagy feltenni a Daemon Toolst is a pendrive-ra az iso mellé?

Figyelt kérdés

2015. nov. 20. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
nézz utána, hogy milyen formátumokat támogat a tv-d, és utána átkonvertálod, v letöltöd olyanba.
2015. nov. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 P.O.C. ***** válasza:

Attól függ mit támogat a TV -d. Én még nem hallottam olyanról, ami támogatja az ISO -t. És az is holt biztos, hogy Daemon Tools -t sem tudsz rá telepíteni.


Valószínűleg úgy tudod lejátszani hogy átkonvertálod a TV -d által is fogyasztható formátumba (pl. avi, mkv).

Egyébként célszerű alapból ilyen formátumba letölteni őket, így megkíméled magad a felesleges cécótól.

2015. nov. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.:)

Én sem tudom hogy nem figyeltem, különben nem iso-ban töltöm le. Lehet hogy csak összekötöm a géppel vagy Samsung Linkkel és megnézem így. És legközelebb nem töltök iso-ban filmet.:))

2015. nov. 20. 17:27
 4/9 anonim ***** válasza:

A leggyakoribb formátum az avi, azt biztos felismeri, keresel szépen valami konvertáló programot.


Amúgy én még akarva se tudnék sehol ISO formátumú filmbe botlani...

2015. nov. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem ncore-ról sikerült.
2015. nov. 20. 17:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Na, ha már senki sem javasol komplett algoritmust, és a TV-d támogatja a DVD videó szabvány lejátszását, akkor itt van:

1) A gépedre feltelepíted a Daemon Tools-t.

2) Felcsatolod az ISO fájlt a Daemon Tools által létrehozott virtuális optikai meghajtóra

3) Bedugod a pendrive-ot

4) A virtuális optikai meghajtó tartalmát átmásolod a pendrive-ra

5) Leválasztod a gépedről a pendrive-ot

6) Kihúzod a gépedből a pendrive-ot

7) Leválasztod az ISO fájlt a virtuális optikai meghajtóról

8) Bekapcsolod a TV-t

9) Bedugod a TV-be a pendrive-ot

10) ???

11) PROFIT!

2015. nov. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A gépemen fenn volt a Daemon Tools, megtettem, ez valami DVD lehetett, mert DVD menüpontot tett fel és 6 észben a filmet, mint a jelenetválasztás. De nem érdekel, megnézem így.:D

Köszi.:)

2015. nov. 20. 18:39
 8/9 anonim ***** válasza:

ISO-ban általában DVD-Video-t szoktak megosztani. Konvertálhatod ahogy javasolták .avi-ba.

Másba nem fontos, mert a DVD 720 széles filmet tartalmaz, az avi így általában 720x304 felbontású lesz.

2015. nov. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem, jó tudni.:) Igyekszem ezentúl kerülni, most is véletlenül sikerült ilyen formátumút letölteni.
2015. nov. 21. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!