Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik ingyenes game engine-t...

Adamhu99 kérdése:

Melyik ingyenes game engine-t ajánljátok? Mi a véleményetek? Szerintetek milyen a Blender-nek az engine-je?

Figyelt kérdés

(Tudom nem az első ilyen kérdés, de)

Mi a véleményetek?

Hallottam sok game engine-ről de nem tudom eldönteni hogy melyiket használjam. A programozási nyelvbeli tudásom sem olyan nagy (még). Csak Free Pascal-ban tudok programozni és most tanulok Python-t.

Kellene egy olyan engine amivel egy egyszerű FPS nézetes mozgást létre tudok hozni. (Előre, hátra, jobbra, balra) és tudom mozgatni a "fejét" (egér)... És fontos hogy szép legyen (mint pl.: CryEngine/Unreal Engine4, de ezek szerintem másabb kaliberű engine-k mint amire nekem lenne szükségem).


Szerintetek milyen a Blender-nek az engine-je (úgy tudom, hogy python programozási nyelvel működik az engine)?

A modelleket meg tudom csinálni Blender-ben, de az átkonvertáláshoz (ha úgy adódik) milyen programra lenne szükségem?


Összefoglalóan:

- ingyenes game engine?

- egyszerű game engine?

- szép game engine?

- "könnyen" programozható game engine?



2015. nov. 21. 22:06
 1/6 Szabi_ka97 válasza:

Probald ki a Game Guru szoftvert a steamen fent van mindossze 20 dollar es van mikor learazas van.

Emellett pedig nagyon egyszeru es jo jatekokat lehet vele kesziteni!

2015. nov. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jól néz ki a program csak sajnos nem ingyenes.. Sokkal jobbat nem biztos hogy fogok találni, de ha lehet akkor ingyenes legyen, ha meg ez marad akkor karácsonyi leárazásnál megveszem..., de akkor már késő, holnapra kéne tudnom, felvázolni hogy hogy és mivel készítem el, szóval, le lennék maradva ami nem lenne jó...
2015. nov. 22. 14:10
 3/6 anonim válasza:
Unreal Engine 4! Ingyenes gyors könyen programozható és a világ egyik legszebb grafikáját tudja létrehozni... Kb a star wars battlefront grafikát is tud!
2015. nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Elnézést nem olvastam végig akkor a Unity 5 3D az is jó!
2015. nov. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Elöző.Ha adsz elérhetőséget megtanítalak az Unreal engine használatára!
2015. nov. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írj egyet.
2016. febr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!