Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a velemenyetek a Windows...

Mi a velemenyetek a Windows 10 operácios rendszerrol?

Figyelt kérdés

2015. nov. 22. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Én Augusztus 1 óta használom.


Eddig nincs bajom vele....

2015. nov. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyors, stabil és az őszi frissítéssel mégjobb lett mint eddig. Persze nem hatezer éves gépre kell telepíteni.
2015. nov. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy nagy rakás...

4 gépen próbáltam ki. Volt köztük régebbi, újabb, és egészen új is. De olyat egyszer nem láttam, hogy ne lett volna vele gond. Vagy el sem indult többé, vagy a Start lett az enyészeté, vagy nem volt képes egyszerre 2 programot futtatni normálisan...

2015. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 hónapja használom asztalin és laptopon is. Meg vagyok vele elégedve. Alapszinten programozok, hálózatfejlesztéssel és zeneszerkesztéssel is foglalkozok, szabadidőmben meg játszok, mindössze 1 alkalom volt eddig amikor kékhalált kaptam. Stabil, gyors, a 1511-es óta pedig tényleg sokat javult. Tudom ajánlani.
2015. nov. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 meszike91 ***** válasza:
Nekem voltak vele problémáim, de egy újratelepítés megoldotta.
2015. nov. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Norbi658441 ***** válasza:
Megjelenés óta fentvan a játékgépemen,csalódást nem okozott.Windows 7-ről áltam át,és minden játék kompatibilis vele.Nincsenek exe. hibák,kifagyások,fps laggok.Egy stabil rendszer lett szerintem.Nagyon alap szinten foglalkozok programással is,és szerintem ezzel sincs probléma.Jövő héten fogom feltenni a notebookomra,szerintem nem fog ott sem csalódás érni.A bekapcsolás ideje is a felére csökkent.
2015. nov. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!