Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen képszerkesztő programot...

ThreeDaysGrace kérdése:

Milyen képszerkesztő programot használnak a Boggie-Parfüm számába?

Figyelt kérdés

#program #parfüm #Boggie #Képszerkesztő programok;
2015. nov. 24. 20:40
 2/9 tabaki ***** válasza:
72%

„Puskás Gábor későn futott, neki csak a füle jutott”


Látod-e, mekkorát tévedhet a népi bölcsesség? Egy év késéssel már teljes panorámát kapsz a kliptörténet talán legnagyobb szándékolatlan átejtéséről. Őszintén szólva, azt gondoltam, már csak a szociológusok, kultúrhistorikusok bukkannak rá, ebből kitetszik, hogy nekem sem kell a szomszédba futkosnom egy kis naivitásért.

2015. nov. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves CspCsj nevű felhasználó:

Én kérek elnézést, hogy hiába írtam be bárhova nem találtam meg és csak később láttam meg itt miután elküldtem. És, hogy mivel 8.-os vagyok nincs annyi időm, hogy megnézzem mindenhol. Válaszod figyelmen kívül hagyva köszönöm, hogy írtál nekem egy ilyen "segítőkész" választ!

2015. nov. 26. 15:47
 4/9 A kérdező kommentje:

Na és Kedves tabaki nevű felhasználó

Sajnálom, de nem vagyok valami közel az informatikához, mert nincs valami modern gépünk. Elnézést kérnék, hogy feltettem egy kis naiv kérdést és nem láttam rögtön, hogy ez a csak egy átverés volt hisz ezt mindenki tudja és megzavartalak egy ilyen kérdéssel.

2015. nov. 26. 15:52
 5/9 A kérdező kommentje:

Na és jöjjön a végszó:

Lehet, hogy nem nagy szó, de ennyit én is ismerek. Vannak olyan emberek akik egész nap csak erre várnak, hogy egy kis "naiv" ember írjon egy olyan üzenetet amit máshol még nem látott és persze olyat amit "mindenki" ismer feltegyen egy olyan kérdést amire jól meg lehet mondani a magunkét azt mutatva, hogy ők milyen"sokat" tudnak a témáról és veszekedést szítva tegyék ezt.Most vissza válaszoltam rá és nem hagytam szó nélkül .Helyes szakkifejezés rá...TROLLOK!!!!!!!! Várom kedves válaszotokat! <3 :) Üdvözlettel:

"Egy semmit sem tudó kis naiv gyermek, aki kérdezni, mert az 'okos' emberektől" :)

2015. nov. 26. 16:02
 6/9 tabaki ***** válasza:
54%

„...Tabaki könnyen megvész, könnyebben, mint akárki más a vadonban.” (Rudyard Kipling)


Bocsika, hogy a CspCsjnek szánt üzenetedet is magamra veszem, de én például sokat köszönhetek az illető egyáltalán nem idézőjeles segítőkészségének.

Tehát...


„hiába írtam be bárhova, nem találtam meg”

„nincs annyi időm, hogy megnézzem mindenhol”

Így kerek a világ. Ez is igaz, meg az ellenkezője is, jin és jang. Vagy úgy értsem, hogy mindenhova beírtad a kérdést, de az eredményt már nem volt időd megnézni? Nincs ok az elkeseredésre, így is bámulatos a teljesítményed. Én még a felénél se tartanék a beírásoknak, ha megpróbálnám utánad csinálni... de szerintem nem túl gazdaságos taktika. Én csak egyetlen helyre írtam be a kérdés szempontjából a legfantáziátlanabb keresőkifejezést -- mégpedig oda, ahová a legegyügyűbb pór pötyögné be, mert tovább nem terjed a szellemi horizontja. Azután, még mielőtt a többi 874971 lehetséges helyre bármit is írtam volna, megnéztem az erre kapott találatokat:

[link]

Bogi helyes lány, a hangja is jó, a szám se hagy maga után kívánnivalót -- de azért, mit szépítsük, ez a klip kizárólag emiatt az eredeti és kifinomultan megvalósított ötlet miatt lett világhírű. Ennek megfelelően nem csoda, hogy a cikkek jó részében szó esik a nemlétező álomszoftverről, meg az imitálásának módjáról és eszközeiről. De ha a cikkekben fárasztó lett volna is elmélyedned, a keresés az első oldalon dobja ki ezt a tiéddel gyakorlatilag azonos kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..

Egyetlen kattintással eljuthattál volna a Gyakori Kérdéseknek ugyanabba a Boggie-univerzumába, amelyhez CspCsj adta azt a (ha jól számolom) nyolc különböző linket, amelyet nagy dölyfösen átléptél („Válaszod figyelmen kívül hagyva”, stb.). Annak idején igyekeztünk ezeket a kérdéseket össze-vissza linkelni, hogy bármelyikről eljuthass a többi hasonlóhoz, vagyis nagyjából az egészet bejárhattad volna, ha CspCsj linkjei közül csak egynek a kipróbálásával is terheled a kényes mutatóujjadat. Ha az orrod minél magasabbra srófolása helyett egy kis figyelmet szenteltél volna a témának is, egy sor érdekességet megtudhattál volna, például, hogy van-e ilyen program, vagy érdemes lenne-e megcsinálni, hogyan, és pontosan milyen szoftver melyik verzióval készült a klip, még hasonló módszerrel készült mókás bemutatóvideókat is találtál volna... de hát ez téged valójában nem foglalkoztat különösebben, egy a lényeg, hogy megmondd a frankót a baleknak, aki komolyan veszi a kérdésedet.


„ez a csak egy átverés volt”

Nem. Ez egy megejtően egyszerű, ugyanakkor rendkívül szellemes videós ötlet -- az „átverést” ki-ki maga hajtja végre saját magán, amikor elhiszi, hogy nem videoklipet, hanem szoftverdemót lát, illetve nem gondol bele, hogy egyáltalán lehetséges volna-e használni egy ilyen programot. Ennek ellenére nincs abban semmi csodálatos, ha számítástechnikai tapasztalat nélkül megfogalmazódik benned egy ilyen kérdést, lassan két éve százan is feltették.

Ezt a száz kérdést találhattad volna meg informatikai ismeretek és bivalyerős számítógép nélkül, a leghétköznapibb böngészővel.


„Na és jöjjön a végszó:” „TROLLOK!!!!!! Várom kedves válaszotokat! <3 :)”

Nem látom okát, hogy rád hagyjam annak megítélését, melyikünk a troll, azt majd mások megteszik a tények alapján. Beírsz egy olyan kérdést, ami már másfél éve is mindenkinek a könyökén jön ki, de oké, egy újszülöttnek minden vicc új, miért is kéne tudnod róla? Amikor valaki útba igazít, meg se nézed a linkjeit, csak kiosztod, azt hazudod, hogy eget-földet végigkutattál a válaszért, holott elég csak a saját címkéidre rákattintanod, hogy máris ott légy a válaszok sűrűjében -- magyarán, még az itteni keresősorba is lusta voltál beütni két szót. Ezek után pedig nem tetszik a gúnyolódásodat követő érdektelen csönd, és még odaszúrsz egy piszkálódó megjegyzést, ami köszönő viszonyban sincs sem a kapott válaszok értékével, sem a válaszolók szándékaival és általános tevékenységével. Igaz, az utóbbinak feltérképezéséhez szintén magas szintű informatikai szakképesítés és atomerőmű lenne szükséges...

Örülök, hogy a magad részéről kimondtad a végszót, mert mi tagadás, elég lehangolóra sikeredett a diskurzus.

2015. nov. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm tabaki az írásodat rájöttem, hogy tévedtem. Elnézést kérek írásomért csak elég szomorú, ideges hetek vannak mögöttem, és elég kezdő vagyok ebbe az ügybe. Megfogadom, következőleg többet kutakodok ezek után és csak utána írok be kérdéseket ide. Remélem elfogadjátok bocsánat kérésemet. :(
2015. nov. 30. 23:39
 8/9 tabaki ***** válasza:
100%

Én köszönöm ezt a nagyon tisztességes lezárást, természetesen nincs harag. Abban igazad van, hogy ez az oldal sem mentes a trolloktól. Még magamról se merném állítani, hogy egészen minősíthetetlen kérdések esetén ne elégednék meg néha pusztán valami rosszmájú komment odapökésével, ahelyett, hogy megpróbálnék a helyesírási hibák és/vagy követelőzések mögött a problémáig látni (CspCsjtől még efféle kilengésekre sem emlékszem) -- viszont adott esetben több oldalas fejtegetéseket, példaprogramokat írok, képeket vagy videókat barkácsolok össze egy-egy válasz érdekében, ezért talán érthető, ha a kelleténél érzékenyebben reagálok ennek a több éves iparkodásnak a figyelmen kívül hagyására. Én is bocsánatot kérek a szavaimért, amelyeket aligha mentegethetek azzal, hogy ne válogattam volna meg őket... ;) E megjegyzésed alapján te se szolgáltál rá, szerintem tekintsük stílusgyakorlatnak a fentebbi szócséplést. „Butaság lenne, hogy két jó pofa hiába ölje egymást.” (Rejtő: Elátkozott part)

Hidd el, hogy az itteni válaszolók többsége jó szándékkal tevékenykedik, és igyekszik hasznos válaszokat adni, akkor is, ha ez első pillantásra nem mindig úgy sül el, ahogyan képzelted. Ezt ugyan én itteni indításom nemigen támasztja alá, de hát az már az első válasz ismeretében fogant, nekem csak annyi maradt, hogy egy teát kérjek... A trollkodás hál'istennek egyáltalán nem jellemző erre az oldalra, a válaszok mögött álló ismeretek, a sok ráfordított idő és munka már inkább.

Az én utóbbi két hetem is rosszabb volt, mint képzelnéd, de fel a fejjel... :)

2015. dec. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egy cipőben járunk:D. Akkor nincs harag:). És köszönöm:).
2015. dec. 1. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!