Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 újratelepítése...

Windows 7 újratelepítése lemezről?

Figyelt kérdés
Van egy Packard Bell notebookom. Az első bekapcsoláskor rögtön felajánlotta a rendszer, hogy telepítőlemezt készíthetek, készítettem, 3+1 DVD lemezt. Most újra kellene telepíteni a gépet, betettem az első lemezt, majd így újra is indítottam a gépet, de nem akar előjönni a telepítés menü. A DVD-t megnyitva pedig ezt látom (egyik fájlt sem tudom megnyitni, mindre azt írja, nem tudja megnyitni, keressek programot a megnyitáshoz a weben): [link]

2015. nov. 25. 20:15
 1/3 tabaki ***** válasza:
Hogy mit ír ki a már betöltött rendszerből indítva, az szerintem lényegtelen. Azt kell elérned, hogy a rendszer be se töltődjön, hanem egyből a lemez induljon el. A boot-menüben, annak hiányában pedig a BIOS-ban kell beállítanod, hogy elsőként a CD/DVD lemezről próbáljon indítani. Miközben a gép betölt, figyeld a feliratokat, egy-két másodpercre ki szokta írni, hogy mit kell megnyomnod az ezen menükbe való átlépéshez. Ez gyakran F2, de lehet más funkcióbillentyű vagy Delete is.
2015. nov. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Juj a BIOS-ba való belenyúlás félelmetesnek hangzik egy olyan született bénának mint én vagyok :D
2015. nov. 25. 20:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Na, sikerült elérni, h a DVD-ről indítson a gép, be is hozz a P.B. Recovery Managementet, mikor elindítja a törlést/telepítést, azt írja, h: "E művelethez szükséges ideiglenes fájlok számára nem elegendő a hely a lemezen."
2015. nov. 25. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!