Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8.1 vagy Windows 10 a...

Windows 8.1 vagy Windows 10 a jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

Szeretnék frissíteni OP rendszert. A Win10-ről sok jót is és rosszat is hallottam, például hogy a kalózprogramokat kiszűri, adatokat továbbít rólam, stb. Lehet benne valami, nem jártam utána

Aztán ott van a 8.1-es is.Igazából személyes véleményetek alapján ki melyiket és miért ajánlja? Valamint az aktiválásuk eredeti termék hiányában hogyan oldható meg? Hallottam olyat is hogy ez nem olyan egyszerű mint a 7-nél volt.

Előre is köszi!



2015. nov. 25. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A 10-es most már ténylegesen is töröl programokat, van is botrány belőle.
2015. nov. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor az nekem nem igazán "érné meg". Köszönöm a választ! Ha a 8.1-nél maradok, annak mennyire bonyolult az aktiválása? Hallottam olyat, hogy nincs hozzá jól működő activator és havonta kell, meg nem is egyszerű. Esetleg erről valami infó?
2015. nov. 25. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi az, ami miatt feltétlenül kell neked a 8.1-es a mostani helyett?
2015. nov. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

10 se ingyenes ám, hamarosan lesz itt sírás meg fogak csikorgatása amikor a picipuha (microsoft) azt mondja hogy lejárt az ingyenes tesztidőszak. tessenek fizetni.

Nem fizetsz? akkor minden nap törlök valamit. Vagy. Nem fizetsz? akkor mondjuk letiltom a hangkártya drivert, vagy videpkártyát.


Lesz itt még szpóroller.


a win 8.1 még okés. Ú


De ha tényleg egy jó oprenszert akarsz akkor használj Linuxot fő opnak és tegyél mellé egy win 8,1-at amin lehet játszani.

2015. nov. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10
2019. aug. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!