Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha Windows 8.1-ről frissítek...

Ha Windows 8.1-ről frissítek 10-re, akkor a korábban telepített programokat újra kell telepíteni?

Figyelt kérdés
Bár nagyon rühellem a 8.1-et, kíváncsi vagyok, hogy milyen hátrányai vannak a 10-esnek.

2015. nov. 26. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Stabilabb a rendszer ha tisztán telepíted, viszont akkor ugye minden adatod elveszlik. Érdemes kettébontani a hdd-t, D-re felmásolsz mindent ami fontos, c-re meg felrakod a win10-et. Frissítés folyamán egybként minden megmarad, kb olyan dolog mint amikor win8-ról ment a frissítés 8.1-re.
2015. nov. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Melóhelyen 10 gépet frissítettem 8.1-ről 10-re.

Mindenben azonosak a gépek. Teljesen újak.

Mivel 8.1 kódok voltak, így kénytelen voltam 8.1-el kezdeni.

Feltelepítettem 1 gép-re a 8.1-et, feltettem minden programot/beállítást, ami kell.

Leklónoztam ezt a vinyót a többi 9-re is.

Mind a 10 gépet frissítettem 10-re.


7 esetben minden jó lett.

2 esetben hálókártyát újra kellett tenni.

1 esetben a vírusirtót kellett újra tenni.


Nem tudom hogy lett 7 tökéletes, 3 meg nem.

2015. nov. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Az egész frissitési biznisz a Microsoft marketing munkája, beeteti vele a laikusokat. Akiknek jó része státuszszimbólum miatt is frissit, mondván, hűha itt a legujabb w10, én is ezt akarom hiszen in gyen van. Holott még a 7-től és a 8-asoktól is alig tud sokkal többet. Még a 7-est is 2020-ig támogatja mindenben a Microsoft, a 8-asokat még tovább. Azért a kis többletért, mit a W10 ad, nem érdemes még a 7-ről se frissiteni. Egyébként a frissitők tábora két részre oszlik, van aki meg van elégedve(ő még nem érzékelt negativumokat), van aki nincs, mert nem kapta meg vele az originalt összes funkcióját, vagy a régiről egyes progikat, bár garantálja, hogy igen. Nem gondolnám, hogy az előző hozzászóló is max. elégedett lenne a felemás frissitési aránnyal. Szóval nem érdemes teljesen elhinni a Microsoft kapcsolatos piaci részesedést célzó reklámhadjáratát. Kisebb kockázata annak van, ha már eleve rajta van a gépen a W10 vagy üres gépre pendriveről vagy lemezről telepited
2015. nov. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Egyet értek azzal, hogy ez a kényszeres frissítési viszketegség csak M$ marketingjének jó, viszont baromira idegesít a 8.1 felhasználói felülete. Komolyan mondom, visszasírom az XP-t!

Van valami trükk arra, hogy ezen a verzión "hagyományos" kezelőfelületem legyen?

2015. nov. 27. 11:29
 5/7 anonim ***** válasza:

A net tele van vele.

Magyar oldalak:

[link]

Külföldiek:

[link]

2015. nov. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocs, talán ez érthetőbb:

[link]

[link]

2015. nov. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt van egy legujabb hir, korábban ezt ecseteltem:

[link]

2015. nov. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!