Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan aktiváljam a windowsot...

Hogyan aktiváljam a windowsot az új notbookomnál? Segítség

Figyelt kérdés
Most vettem, és aktiválnom kell, hogy elinduljon, de csak wifi keresztül, azt meg ugye bármennyire próbáltam csatlakoztatni, nem mutatott ki semmilyen szolgálatot, pedig be van kapcsolva, és így nem tudom aktiválni... mit tegyek?
2015. nov. 26. 19:33
 1/3 CspCsj ***** válasza:

Windows 10?

Mit értesz azon, hogy nem mutatott ki a wifi szolgálatot?

Ha nincs router-ed (vagy a szomszédnak, akinél rá tudnál csatlakozni) akkor okostelefonban lehet wifi hotspot funkciót bekapcsolni, és az előfizetésed mobilnet szolgáltatását használva tudod esetleg aktiválni helyben.

Egyéb esetben el kell vinned máshova a gépet. (esetleg oda ahol vetted)

2015. nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CspCsj ***** válasza:

Kifelejtettem:

Aktiválásnál választhatsz telefonos aktiválást is, ahol egy ingyenes számot tárcsázva és a képernyőn megadott kódot beütve visszakapsz egy aktiváló kódot. (érdemes felírni, mert esetleg legközelebb is használható)

2015. nov. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már megleltem, koszi ;) kulonben csak 1 dolgot kellett beirni, és kikereste a szolgálatot.
2015. nov. 27. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!