Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan programot keresek...

Olyan programot keresek amivel EGY képernyőn több kurzort is tudok mozgatni egy egérrel. Több kurzorom legyen, egy képernyőn és irányításukhoz egy egére legyen szükség. Vélemény, segítség? Több órája keresek ilyet és még semmi.

Figyelt kérdés
Lehetőleg ne olyan válaszok legyen programoz egyet magadnak, mivel nem értek hozzá, másik dolog hogy mire is kell nekem, nem egy hétköznapi dologra, viszont ettől még a kérdésre kaphatok kielégítő választ, amit előre is köszönök.

2015. nov. 27. 18:56
 1/5 Szirty ***** válasza:

Nem hiszem hogy kaphatsz.

Inkább azt kellene leírnod mihez kell ez és mit szeretnél elérni pontosan ahelyett hogy egy általad kitalált megoldáshoz keresel programot.

2015. nov. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy valaminek megoldására kell, viszont szükségem van rá, kevésbé mint a levegőre, érdekelne hogy létezik erre valamilyen "megoldás". Teljesen mind 1 hogy mire kell nem fogok megölni vele senkit, szerintem ez világos.
2015. nov. 28. 12:21
 3/5 Szirty ***** válasza:

"Nem mondtam hogy valaminek megoldására kell"


Épp ez a probléma. Ha ezt is közölnéd, könnyebb (lehetséges) lenne válaszolni.


"Teljesen mind 1 hogy mire kell nem fogok megölni vele senkit, szerintem ez világos."


Nagyon nem mindegy mire kell, mert a megoldás a feladattól függ.


De ha ilyen makacs vagy adok olyan megoldást ami az eddigi definíciódnak megfelel, miszerint egy képernyőn több kurzort is tudsz mozgatni egy egérrel:


A számítógéped segítségével átveszed más gépek vezérlését.

Pl. remote dosktop alkalmazással, VNC viewerrel, team viewerrel.

Vagy egy vagy több virtuális gépet indítasz el és ezeket ablakban jeleníted meg. Annyi kurzorod lesz ahány gép és mindegyiken lesz egy kurzor amit mozgathatsz az egérrel.

2015. nov. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megoldottam máshogy, de azért köszi. Lényeg az lett volna mindegyik kurzorral egyszerre tudjak mozogni és kattintani.
2015. nov. 29. 01:29
 5/5 Szirty ***** válasza:

"Megoldottam máshogy"


Épp erre a "máshogy-ra" hajaztam én is amikor a cél után érdeklődtem :)

2015. nov. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!