Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pdf Doc konverter?

Pdf Doc konverter?

Figyelt kérdés

Mivel tudnék pdf-ből doc-ba konvertálni?

(Kipróbáltam az Adobe Acrobat XI Pro-t, de azzal az a gond, hogy sok szöveget úgy vesz át, hogy szerkeszthető lesz és így szétesik.)

Szóval én olyan progit keresek amivel úgymond képként lehet az egyes pdf oldalakt word-be vinni.

(Szakdolgozathoz kellene, különféle adatlapokat illetve képeket is szeretnék felhasználni, még a képet meg is tudnám oldani, de olyan pdf oldalakat, ahol sok szöveg és kép is van, erre kéne vmi megoldás)


(És persze a jó minőség is fontos, szóval a print screen megoldások felejtősek :D )


Köszönöm!



#Word #pdf #konverter #.doc #emesenemálljólaszemese
2015. nov. 27. 21:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mutass már egy ilyen adatlapot nekünk mert fogalmunk sincs róla pontosan mit akarsz.


Képként betenni táblázatokat szöveget nálunk is nagy mínusz volt, de kettesél rosszabbat nem adtak nekünk.


Meg különben is ha képet teszel be az már ábra és számozni kell, meg kell ábrajegyzék, nem tudom hogy nektek a Kandón milyen a színvonal, de egy szakdolgozat nem lehet akármilyen.


Nálunk egy csaj WordArt-ot rakott bele, de neki megengedték hogy újranyomtassa.

2015. nov. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Én az adatlapokat csak mellékletbe szeretném betenni.


ilyeneket:

[link]

2015. nov. 29. 18:47
 13/15 tabaki ***** válasza:
2015. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszi, ez most a [link] progival csináltad?


És ugye a kérdés (amit többen is felvetettek, hogy nem szeretik), hogy ha MELLÉKLETKÉNT szeretném csak betenni, akkor lehet e így képként? vagy minden kééppen szöveges formában kellene?

2015. nov. 29. 20:44
 15/15 tabaki ***** válasza:

Igen, azzal.


Ami meg a többit illeti, sajnos, nem ismerem a tényleges elvárásokat, szerintem egyszerűen a saját iskoládban tudakozódj, csak van valami témavezetőd, akivel megoszthatod a dilemmádat. Ami engem illet, én biztosan elfogadnám érvként, hogy a forma megőrzése érdekében mellékeled képként (vagy akár az eredeti PDF-ben), de nekem az égegyadta világon semmi közöm szakdolgozatok kiértékeléséhez, úgyhogy nehogy már az én lágyszívűségem legyen az oka bárki kudarcának -- el tudom képzelni, hogy a publikálhatóság kedvéért igenis megkövetelik a szerkeszthető formát. Hasonló helyzetbe keveredvén én valószínűleg opportunista módon kétféleképpen is mellékelném a fájlokat, és megindokolnám, hogy miért tartottam szükségesnek ezt a megoldást.

2015. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!