Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ilyen hangfelismerő szofter...

Ilyen hangfelismerő szofter létezik-e?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Keressek egy olyan hangfelismerő programot, ami pl a csúnya szavakat automatikusan kisipolja, dudálja. Rádiós vagyok, és gyakran megesik a dolog, hogy kiejtünk valami nem oda illőt, és nem nyomjukle a duda gombot. Tudtok nekem valami jó alkalmazást ajánlani?


Trollok off pls!



#program #rádió #véletlen #hangfelismerő #Kisipoló #Élőadás közben
2015. nov. 28. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem létezik.
2015. nov. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Élő adás, vagy előre felvett?
2015. nov. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyen célra manuális megoldást alkalmaznak.

A telefon jelét összekeverik a műsorvezetőével és egy számítógéppel, mely utóbbi szolgáltatja a zenét is, illetve tartalmaz egy hanggenerátort, ami a sípolást végzi.


Hogy a rádió stábjának legyen ideje reagálni, az adásba kerülő hangot késleltetik.

[link]

2015. nov. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Élő persze. Előre felvetel már alapba Audacityvel dolgozunk. A stábnak alapba elmondom, de hát emberek vagyunk, ha annyira belesüllyedünk egy témába, már arra se figyelünk mit mondunk. Wikit megnézzem. Valakinek más ötlete?
2015. nov. 29. 13:53
 5/6 anonim ***** válasza:
A #3-as jól mondja. Csak késleltetéssel tudjátok megoldani ezt a dolgot. A ClassFM-nél is így működik, egy ideje figyelem már, pedig nem vagyok rádiós.
2015. dec. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát azt őszintén meg mondom, hogy online-k vagyunk, és így is van egy alap 15-25 mp késés. Csak ugye azt mi már nem tudjuk szerkeszteni (Sam Broadcoaster Pro). Valami szoftver van rá, amivel tudjuk késleltetni, vagy valami drága gépet kell venni?
2015. dec. 13. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!