Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tegnap frissített a telefonom...

Tegnap frissített a telefonom (Lenovo P70) Lollipop 5.1-re. Nem lehet visszacsinálni?

Figyelt kérdés
Na szóval az lenne a gond hogy: Az előlapi kamera nem működik, befagy újra is indíthatom akkor se lesz jó. Néha ha nincs lefagyva akkor is csak fekete kép de vissza lehet kapcsolni hátlapira (ha éppen nincs lefagyva) és akkor működik de az előlapi nem! Néha csak azt írja ki ha kb. 5 másodperce bekapcsolom a kamerát hogy a Galéria nem válaszol! Nem is a galéria van megnyitva! Akkor hogy nem válaszol? Továbbá szerintem gyorsabban merül! De még a kinézete sem túl jó bár azt még megszoknám! Mit tehetnék? Újrarakni nem szeretném mert az a sok alkalmazás elveszne! A mentést oké át lehet rakni de már volt hogy nem működött (így újra kellett kezdeni a játékot)! Csak újrarakni lehet? Előre is köszi a válaszokat!

2015. nov. 30. 00:55
 1/4 anonim válasza:
PISTI vagyok én azt javaslom hogy ha van rá garancia akkor a márka szervizbe kell be vinni és ott érdeklődni hogy ilyenkor mit lehet tenni a készülékkel
2015. nov. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok, még jöhetnek ötletek elég fontos lenne!
2015. nov. 30. 14:40
 3/4 anonim válasza:

Szia!


Sikerült valamit kezdeni a telóval. Nekem is ez a bajom a frissítés óta, csak a fő kamerával. Teljesen fekete minden, néha azt írja, hogy a galéria nem válaszol.

2016. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ender8996 válasza:

*2767*3855#

Ezt csak a legvégső esetben próbáljuk ki, főleg csak akkor, ha tényleg mindent törölni szeretnénk a mobilból. Ez a karaktersorozat ugyanis a „factory format” utasítást fogja végrehajtani. Minden fájlt és beállítást töröl, és újratelepíti a gyári firmware-t. A parancs végrehajtását nem lehet felfüggeszteni, kivéve, ha eltávolítjuk az akkumulátort.

2016. okt. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!