Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Google Chrome nem ajánlja...

A Google Chrome nem ajánlja fel a jelszó mentését egy oldalon, hogyan tudom mégis elmenteni?

Figyelt kérdés

2015. dec. 3. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
passwordbox.com
2015. dec. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lajos54 ***** válasza:

Ezt az interneten található Chrome súgóból másoltam ki:

"Nyissa meg számítógépén a Chrome-ot.

A jobb felső sarokban kattintson a Továbbiak Továbbiak És még Beállítások lehetőségre.

Alul kattintson a Speciális beállítások megjelenítése… linkre.

A „Jelszavak és űrlapok” részben kattintson a Jelszavak kezelése lehetőségre. Ekkor megjelenik egy ablak, amelyben a mentett jelszavak listája látható.

Válassza ki a webhelyet a „Mentett jelszavak” szakaszban, majd kattintson a Megjelenítés lehetőségre."

Annyit még hozzá, hogy a leírásban szereplő résznél (ha egyszer már azt választottad, hogy adott oldalon ne mentse a jelszót), felülbírálhatod a korábbi döntésedet, ezután a következő belépésnél ismét fel fogja ajánlani a mentést.

2016. nov. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lajos54 ***** válasza:
Hehe... most látom, hogy majdnem egy éves a kérdés, nem is tudom, hogyan került elém! Na mindegy, hátha még jól jön valakinek :)
2016. nov. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!