Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Emberek, hogy tegyem fel...

Emberek, hogy tegyem fel pendrivera a windows telepítőt?

Figyelt kérdés

Nos. Adott 2 gép. Mindekettő régi, működik. Az egyikre windows xp-t tennék, a másikra windows 10-et. Mindkettő egy amolyan "media backup" gép lenne, tehát lenne rajta annyi kép, és zene, ami ráfér :D De a fő gépem dvd meghajtótja elromlott. Van még 2 cd meghajtóm, de azok idések, (plusz a laptopé), és cd-m sincs nagyon. Van egy toshiba 8gb-os pendriveom, ráférne egy win10 .iso ?


Amúgy a konfigok:

I. Intel celeron 2,4 ghz, 512 mb ddr ram, gigabyte alaplap, nvidia mx400, 20gb vinyó.

II. (laptop) Hp Compaq 6730s Intel Pentium T1240, 2gb ddr2 ram, 250gb hdd.

Még egy utolsó kérdés: egy komplett op. rendszert hogy törlök? (a laptopról törölném a windows vistát,az őskövület celeronoson pedig a rosszul felrakott windows xp-ket.

Ui: Tudom, tudom google, de nem véletlenül kérdezek itt, ezt az oldalt erre találták ki, szóval ne offoljatok googleval, én se szoktam ezt tenni.



2015. dec. 5. 16:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Így megkésve: a win10 jó volt rufussal. A novicorp meg állandóan sírt, hogy fizessek, ezért kerestem mást: Találtam egy 'YUMI' nevű cuccot. [link]

Köszönöm így utólag.

2015. dec. 21. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!