Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Batman Arkham City játékba...

Batman Arkham City játékba egyszerűen nem tudok mentést importálni. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Nem tennék fel ilyen kérdést, mert mindig azt gondoltam, hogy ide olyanok tesznek fel kérdést, akik egy crackelést nem tudnak megcsinálni, vagy az örök kedvenc ezt-meg azt a játékot hogy tudnám letölteni ingyen - típusú kérdések, de most egyszerűen nem tudom mi a probléma. Akárhány mentést szedtem le, mindegyik azt mondta, hogy az Xlive mappa tartalmát írjam fölül, valamint a Local\Windows mappában lévö Arkham City fájlokat, de egyszerűen nem ismeri föl a letöltött mentést, csak a sajátomat. Kajak kitöröltem a saját mentésem, és még mindig elérhetö volt a játékban.... Próbáltam az Appdata\Steam mappában, de ott olyan fájlok vannak, amiknek közük nincs a letöltött fájlokhoz. Az Arkham Origins-szel is tök ugyanez a helyzet, bármit töltök le, bármit cserélek ki, nem tudom a letöltött mentést használni. Amúgy olyan mentést keresek, ahol az összes Riddler Challange fel van oldva, de lehetöleg a medálok nincsenek megszerezve ( már több mint tízszer toltam végig, és most nincs kedvem mégegyszer, most csak a challange medálokat predator módba végigpörgetném a 4 karakterrrel.). Próbáltam két verziót is, a Game of the year editiont és a sima, feloldott DLC-s verziót is, semmi eredmény. Nem tartom magam informatikai analfabétának, többnyire mindig megoldottam az ilyen problémáimat, de most még google cimborám sem tud segíteni, úgy ltászik én vagyok az egyetlen, akinek ilyen problémája van. Valaki tudna segíteni? Mondjuk ha linkelne egy savét, és elmondani akkor pontosan, hogy mit, hova másoljak? Nem sok szabadidöm van, éppen ezért szeretném kiélvezni, hogy játszhatok. Elöre is köszönöm, ha valaki tud segíteni. És ha kérhetem, ne alázzatok a porba, hogy ennyit nem tudok megcsinálni, mert nekem is rohadt szarul esik. Mérnökinformatikus komákat is hiába kérdezek, azt mondják, nem vágják mi van. És nincs hosszú ö betü a billentyümön, azért nem használtam :)

2015. dec. 10. 18:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!