Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 10 pro-t feltettem a...

Win 10 pro-t feltettem a laptopomra, a szoftvereket pedig nem cd-ről telepítettem hanem a gép mappájából, viszont mikor töröltem a mappát mintha nem telepítettem volna semmit. Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés

Nos a laptopom touch pad driverét , kamera driverét minden driver telepítője a következő helyen volt : D/lan/data , itt volt a win hitelesítő is(ez portable volt) feltelepítettem a szoftvereket (gondolom a c-re teszi alapjáratban, nem figyeltem hogy hova telepítette, ha egyáltalán ki lehet ezeket választani hogy hova települjenek) minden jól működött,


majd kb 2 hét múlva a data mappát átmásoltam ide : D/data és a D/lan/Data mappát töröltem , ez után mintha semmi sem lett volna feltelepítve , semmilyen driver , és a windows is kiírta hogy nincs hitelesítve a windows.


Ez hogy lehetséges ? Ez alapján ha cd-ről telepítek mindent és kiveszem a cd-t a gépből akkor minden szoftver amit feltelepítettem eltűnik ? vagy miért lehet ez ?



#szoftver #laptop #Windows 10 #alap szofver #win probléma
2015. dec. 10. 22:06
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Nem mindegy mihez írták azokat a drivereket. pl. Windows 7 drivert hiába telepítesz Windows 10 -re az esetek többségében nem fogja elfogadni. Windows 8 drivernél már nagyobb az esély, de az sem egészséges.

Meg kéne nézni a gyártó honlapján, hogy vannak-e Windows 10 -re írt driverek a gépedhez.

2015. dec. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nincs windows 10-re írt szoftver , de a szoftverek működnek rendesen , csak amit nem értek, az az , hogy ha a telepítő file-t kitörlöm, akkor miért viselkedik úgy mintha nem is telepítettem volna fel ?
2015. dec. 10. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!