Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy működik a Disney Infinity...

Névtelenül nevű kérdése:

Hogy működik a Disney Infinity Pc?

Figyelt kérdés

Vehetek olyan kis cuccot amire bábukat tehetek? Az van PC-hez is? És a játékok? Pl a verdás játék? Vagy a Hulk-os? Lenne olyan kedves és elmagyarázná valaki? 42 éves vagyok, a gyerekeknek szeretnék valamit, és tetszik az Infiniy ötlet, a bábuk, meg minden. Pc-re, ha ez lehetséges.

Köszönöm.



2015. dec. 11. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Üdv!


Alapvetően van egy starter pack, melynek megvásárlása után kapunk néhány műanyag bábut, magát a szoftvert, és egy adapter szerű dolgot amelybe a bábukat kell berakni.


Van PC-hez, sőt az új (Disney Infinity 3.0) verziót már ingyen letölthető, amivel kapunk néhány játszható karaktert (amely virtuális, az ingyenes verzióból nem kapunk figurát)

majd vehetünk hozzá bábukat.) Az ingyenes verziót én csak kipróbálásra ajánlom, hogy egyértelmű legyen, hogy a szoftver fut a gépen.


Nagyon sok bábu van (verdás, hulkos stb) amely egyenként körülbelül 5-6-7 óra játékidőt ad.

Most jelent meg a Star Warsos szett is, de van a klasszikus Disney és a Marveles szett.


Linkek:

-Az ingyenes verzió (3.0): [link]

-Lista arról, milyen bábuk elérhetőek jelenleg (árral): [link]

-Egy teszt a játékról: [link]

2015. dec. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézegetem.
2015. dec. 22. 23:16
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy az Infinity 3 - al miért nem tudom tölteni az Infinity 2, 1 játékokat?
2015. dec. 26. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!