Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szaggatnak játékok?

Miért szaggatnak játékok?

Figyelt kérdés

Egy i5-4460 és egy R9 380 társaságában van 8GB 1600Mhz RAM és a Reloadedes GTA V megy 60+ FPSel de gyors mozgásoknál autóvezetésnél be szaggat a játék.

Windows 7-en és 10-en is tapasztaltam ezt és nem tudom mi lehet a baj én szerintem az a baj hogy tört a játék és nincs normálisan optimalizálva.

A kérdésem a gépemben lehet a gond?

i5-4460

ASUS R9 380

MSI H97 PC MATE

FSP Raider 550W

Kingston 1600Mhz DDR3 CL9es RAM

Toshiba 1 TB 32mb cache



2015. dec. 11. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
A géped teljesen jó! Nekem i7 meg 980 ,és szaggat! Jó sikerült játék! Most töltök egy másik változatot egy hete tehették fel torrentre várom mikor jön le szerintem holnap ki is tudom próbálni!
2015. dec. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez a gép van, és szaggatás nélkül megy. Próbálj változtatni a beállításokon, pl ne vegyél mindent maxra, shader csak meden legyen, a grasst meg kapcsold ki, postfxet vedd lejjebb és nézd meg úgy

MSAA-t feltétlen kapcsold ki, csak FXAA legyen.

2015. dec. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Rendben megnyugodtam azt hittem a konfigurációmban van valami gond.

És tudnál egy frissebb verziót ajánlani?

2015. dec. 11. 22:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt nem, de nálam is hónapokkal ezelőtti van (június).


Amit írtam, az a legfontosabb, néhány beállítás egyáltalán nem ilyen gépeknek való, csak épp nem írják oda nagy piros betűkkel, hogy még véletlen se válaszd, mert az nagyon heavy.

2015. dec. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Nekem eredeti GTA5 van, fele ilyen gépem, és nem szaggat. Torrentes szarokhoz nem kapsz ám meg minden frissítést.
2015. dec. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

...olyannyira nem szaggat, hogy még a legádázabb grafikai modot is rá tudtam pakolni.


tessék parancsolni:

https://www.youtube.com/watch?v=pP8Z5DCuuPA

2015. dec. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

szagathat a tap miat, emiatt kozvetve a hdd miatt


de amugy tenleg a bealitasokat nezd at rendesen, felesleges gepterhelo opcionak semmi ertelme


ha vezetes kozben szaggat azt irtak hogy az automatikus zenekeresest kapcsold ki


amugy meg a hatterbenfuto programokra is erdemes raneznned...

2015. dec. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most windows 10-el néztem meg most meg már teljesen játszhatatlan még legalacsony beállításokon is szóval windows 7-et vissza teszem azzal megy normálisan és meg szokom azt hogy néha be akad én szerintem a probléma hogy tört a játék mert ismerősömnek egy AMD A8 5600kval és egy R7 370 társaságában ugyan ezzel a tápegységgel eredetiben gond nélkül 30-40 fpsel megy.Köszönöm a válaszokat mindenkinek meg még a beállításokkal megpróbálok játszani.
2015. dec. 12. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!