Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi baja lehet a laptopnak,...

Mi baja lehet a laptopnak, mit lehetne tenni, hogy működjön?

Figyelt kérdés

Barátnőm felhívott az előbb,hogy nem működik a laptopja és sajnos én most nem tudok lemenni hozzá, hogy megnézzem. Nem ért egyáltalán a gépekhez.


A lényeg az,hogy véletlenül alvó módba tette a gépét és azóta nem tudja visszahozni. Említette,hogy 4 fény szokott világítani,de most csak kettő. Nem értek a laptopokhoz,ezért azt tanácsoltam,hogy kapcsolja ki-be a gépet,de az sem használt neki. Utána azt mondtam,hogy nyomjon F1 gombot,az sem használt,végül ctrl+alt+del gombot, semmi változás.


Mi lehet a baj, minden kábel a helyén. Valami ötlet?



2015. dec. 14. 11:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és windows 10-ese van, 7-ese volt,de próbaverziót használja egy ideig és még nem járt le neki,működött is hibátlanul. Ezt most csak úgy megemlítem,hátha számít.
2015. dec. 14. 12:01
 2/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

akkut meg gombelemet is kikellene venni


de az is lehet hogy valamiert megserult a lemez es akkor hibernalasbol nem tud visszaterni

no persze biosba akkor is valahogy be kellene jutni...

2015. dec. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
amikor kapcsolgassa sose semmi nem jelenik meg a kepernyon?
2015. dec. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem jelenik meg semmi a képernyőn.
2015. dec. 14. 12:16
 5/6 A kérdező kommentje:
1-eshez:Hogyan sérülhet meg a lemez hibernáció közben?
2015. dec. 14. 12:18
 6/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

kikapcsolt alapotban is megserulhet (nem kell neki 10kilos kalapacsutes)

de eleg az is hogy mikor leallt tortent valami ami miatt "megserult" (nem feltetlen maradando hanem hibat ejtett epp mikor lealt)

vagy pedig elso bekapcsolaskor tette ezt


de az hogy semmi nem jon be megis csak fiziaki hibara utal (szinten elegendo egy apro tularam)

csak eppen ennyibol még barmi lehet hibas nem feltetlen a merevlemez

ha a bios/post se tud lefutni


hazilag elsonek azt kelene amit irtam


kihuzni

kiveni akkut

es kiveni a mini akkut vagyis az alaplapi gombelemet

no persze ha olyan lehet nem ferni hozza, vagy a nagy akku beepitett (nem lehet kiveni)

...

2015. dec. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!