Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ti kaptatok már ilyen üzenetet?

Ti kaptatok már ilyen üzenetet?

Figyelt kérdés
Többnyire nem böngészek telefonról, de egy jó barátom mutatott egy oldalt, ahol szinte minden filmet megnézhetsz Online. A legújabb filmeket is, és nincs várakozási vagy betöltési idő.. A minőségük meg olyan 480p körül van. Jól van.. mondom ránézek. Számítógépen "zsír" minden, nincs gond. De mondom ott fullHD filmeket nézek, szóval nincs rá szükségem, maximum ha időhiányban vagyok, vagy lusta:P Így hát megnéztem telefonon is az oldalt/webhelyet.. És ez az üzenet fogadott: egy 8 magos 140 ezres Sony-n (de szerintem ez lényegtelen is, most csak az Android a fontos) "Az ön Sony telefonját vírus fertőzte meg és megsérült az akkumulátora! A "rendszer" (4) vírust észlelt mely komoly károkat tesz az ön akkumulátorában! (stbstb) süket duma! Kövesse a lépéseket hogy megóvja..(stbstb) a készüléket.." Oké már csak azért is követtem!:) És mit ad isten, valami szar programot akart rám tukmálni.. Szerintetek van félni valóm? Szerintem nincs. A válaszokat előre is megköszönöm! Esetleg ha volt már hasonló tapasztalat! Üdv.

2015. dec. 14. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Amíg nem töltesz le minden szart, addig nem történhet túl nagy probléma. Az ilyen átverős reklámok meg mindig is léteztek, nem kell ezeket komolyan venni.
2015. dec. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem is szándékozom túl nagy komolysággal kezelni ezt a fos üzenetet. De elég kellemetlen ilyeneket olvasgatni, miközben nem jártam kártékony oldalon, és le sem töltöttem semmit. :)
2015. dec. 14. 20:56
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez egy ilyen hülye duma, hogy rákattints. Alapból a weboldal nem érzékelhet vírust a telefonon.

De az ilyen oldalak tényleg megfertőzhetik a telefonodat, főleg, hogyha az ilyen baromságokra rákattnitasz vagy ilyeneket látogatsz.

Elég komoly károkat tudnak okozni.

[link]

2015. dec. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 fersk ***** válasza:

"nem jártam kártékony oldalon"

Mondj már egyet, légy szíves. Csak hogy tudjam, hisz szerinted egy warez oldal nem lehet ilyen.

2015. dec. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen ez lehetségesnek tűnhet. (De alapvetően) az én információim szerint nincs Androidra rendszerekre konkrét vírus.
2015. dec. 14. 21:08
 6/10 A kérdező kommentje:

Tessék: ez az oldal szereti csesztetni a Droidokat: [link]


Viszont pc-n sima ügy, hasznos oldal..

2015. dec. 14. 21:09
 7/10 anonim ***** válasza:

"az én információim szerint nincs Androidra rendszerekre konkrét vírus."


Akkor amit linkeltem az mi???

2015. dec. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem igazán hallottam olyasmiről.. érdekes sztori, talán még igaz is lehet =-re ennyi.. :)
2015. dec. 14. 21:47
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 21:47

Tehát ha egy nagy tech portál lehoz egy tech cikket, akkor az kamu. Nincs több kérdésem.

2015. dec. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Senki ilyet nem állított! De olvass utána tüzetesebben:
2015. dec. 14. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!