Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steam family sharing? Hogy...

Steam family sharing? Hogy müködik?

Figyelt kérdés
Haverom leosztotta nekem a Black ops 3-mat hogy kitudjam próbálni és eldöntsem hogy tetszik-e és meg-e vegyem,a játék tetszik de már van benne 90 órám sok cuccot megszereztem ha én most veszem akkor előről kell kezdenem vagy már megmaradnak a megszerzett dolgaim?
2015. dec. 14. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Elölről kell kezdeni. Tulajdonképpen eddig a haverod accoutjára "dolgoztál".
2015. dec. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. A mentések ha felhőtárolás van, akkor azok a saját accod alá mennek, tehát ha megveszed, a saját mentéseid fognak visszaköszönni, nem a megosztóé. Szép is lenne... Ha meg nem a Steam felhőbe menti a játékállásokat, akkor meg a gépeden van, szóval ott folytathatod, ahol abbahagytad.
2015. dec. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én szerintem is megmaradnak de haverjaim 50%-a azt mondja elfogom bukni és előről kezdtem a másik 50% meg azt mondja megmarad.Mikor leosztotta a barátom lv1-ről kellet kezdeni mintha megvettem volna és saját steam acc-omra kapom a teljesítményeket is mindent kétlem hogy elvenné,ha igen nagyon nagy hülyeség,direkt sokat játszottam meg hasonlók hogy feloldjak színezéseket és egyéb dolgokat.
2015. dec. 16. 00:05
 4/5 anonim ***** válasza:

A haverjaid 50%-a megtanulhat előbb olvasni, aztán okoskodni :-)


[link]


"A Steam Családi Könyvtármegosztás lehetővé teszi a családtagoknak és vendégeiknek, hogy egymás játékaival játsszanak, saját Steam teljesítményeket érjenek el és saját játékbeli előrehaladásuk a Steam Felhőbe kerül mentésre."

2015. dec. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megmaradt mindenem! :) köszi ám a válaszokat!
2016. jan. 7. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!