Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha telepitem a windows-t és...

Ha telepitem a windows-t és be ad 10félét (Windows Starter stb) akkor az aszt jelenti hogy azok mind a CD-n vanak?

Figyelt kérdés

2015. dec. 15. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem a kérdést.

Ha arra gondolsz hogy telepítés előtt kiad egy listát hogy "Starter, Home Premium, Professional, Ultimate" akkor igen. Ezek mind rajta vannak a telepítő CD-n.

2015. dec. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
CD-én tuti nem, de még DVD-én se
2015. dec. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tisztázzunk valamit!

Az MS nem adott ki annyiféle telepítőt (vagyis igen) de nem készített annyi féle windows verziót. Valójában egy telepítő és egy rendszer van! Egy ei.cfg fájlt kell letörölni az iso-ból (ha jól emlékszem) és kiválaszthatóvá válik a verzió. Egyébként ha átírjuk akkor könnyedén lehet akár ultimate-ből startert készíteni :) (mármint telepítés előtt) Miután telepedik már nem lehet, mert csak az ahhoz szükséges összetevők telepednek. Tehát igen, mind rajta van a dvd-n/pendriveon. De valójában csak egy image kép van rajta és a kiválasztásnál derül ki, hogy mely összetevőket fogja telepíteni.

2015. dec. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Windows Starter-t feltetem, de a gép nem tudja elinditani, ez azert lehet mert a windows hibás?
2015. dec. 16. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!