Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen a gépen melyik win 7...

Ezen a gépen melyik win 7 verzió menne jól?

Figyelt kérdés

Most jelenleg xp-m van!Kipróbáltam Windows Vistat hát mit mondjak nem volt jó!Windows Vista Home basic meg a starter lett kipróbálva a gépen a starter jól futott!Windows 7-tet szeretnék minden kép csak nem tudom melyiket rakjam fel 3 választásom lenne a Home Basic,Starter,Thin Pc!Régen volt a gépen win 7 home basic jól futott,

még játék is volt rajta asszem a gta sa nem laggolt!

Gépem:

CPU:AMD Athlon XP 2800+ 2,08ghz

RAM:2x512mb ram 1,00GB ram

VGA:NVIDIA Geforce FX5500 256MB 128-Bit fel lehet rakni a drivert win 7-re csak elég macerásan de,megbírom oldani.

HDD:Maxtor 80GB

Köszönöm a válaszokat elöre is :)

Ja a gépet régi gamekre,netezésre használnám!



2015. szept. 30. 15:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

semeilyket

de ha játszani kell akkor home basic/premium

2015. szept. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Egyik sem.Xp meg elavult.

Think PC:Irodába való.(butított Enterprise)

Starter:Netbook-ra való.

Home Basic:Van ami helyettesítse.

Erre Xubuntu-t raknék.Játékra meg megmaradna az Xp.

2015. szept. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
#1.2GB RAM alatt is szenvedés Win7 nem hogy 1 GB alatt...
2015. szept. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
tudom én már próbáltam
2015. szept. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Trevor. ***** válasza:
Erre XP-t tegyél, ha játszani akarsz.
2015. szept. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Láttam már olyan gépet,amin windows 7 starter volt!

Az hülyeség hogy nem indit el egy játékot sem a starter!

Windows Vista startert használtam azt mondták hogy ne használjam mert játékokat nem bír el inditani ez hülyeség mentek rajta játékok lagg nélkül! Xubuntu ismerem nem szertném használni mert nekem nem jött be!

2015. szept. 30. 16:08
 7/17 anonim ***** válasza:

Windows 7 Starter Netbook-ra való.

Windows Vista Starter meg elmaradott országokba adták ki.De ha ennyire kell neked a Windows 7 akkor szenvedj vele!

A Xubuntu-t meg meg lehet csinálni olyan kinézetre amilyenre akarod(XCFE-nek köszönhetően).

2015. szept. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Trevor. ***** válasza:
Ezzel a géppel szenvedés lesz a Win7. Maradj a jó öreg XP-nél, ha nagyon parás vagy, használj vírusirtót (bár nekem régi gépen+laptopon is XP fut, vírusirtó nélkül). XP-n a képességeihez képest hasítani fog a gép és driverekkel sem lesz gondod.
2015. szept. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha az Xp mellé felrak egy vírusirtót akkor majdnem ugyan olyan lassú lesz mint a 7.Azért mondtam én a Xubuntu-t mert arra nem kell.12.04-es megfelel az XP gépigényének de akkor is inkább böngésző fogja megenni a memóriát.
2015. szept. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Trevor. ***** válasza:
Csak ha a kérdező játszani is akar a gépén, akkor Linux felejtős. Ilyen géppel a Wine nagyobb szenvedés lenne, mint egy Win7.
2015. szept. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!