Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linux Mint alatt a ppoeconf...

Linux Mint alatt a ppoeconf paranccsal be lett állítva a net, és nem jelzett hibát, de a Mozilla mégsem hozza be a netet, miért?

Figyelt kérdés

2015. dec. 16. 11:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
pppoeconf useranme password után kiírja, hogy csatlakozott, aztán a ping-re mégsem, nem értem!
2015. dec. 19. 11:42
 12/15 A kérdező kommentje:

elképzelni sem tudom mi lehet a gond, ó nagy linux guruk, valaki nem tudna segíteni? teljesen új telepítés és az előző ugyanilyen telepítéssel tök jól ment, nem értem mi a különbség


az egyetlen különbség az lehet hogy azóta voltak új frissítések, talán valamemlyik érintette a pppoeconf parancsot is?

2015. dec. 22. 11:29
 13/15 anonim ***** válasza:

Jól értem, hogy nincs router ugye? Közvetlenül a modemre van dugva a gép?


Be tudnád másolni ide, hogy mit írnak ki a következő parancsok?

route

ifconfig

cat /etc/resolv.conf

2015. dec. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

cat /etc/resolv.conf-ra azt írja hogy nincs ilyen fájl vagy könyvtár


route-ra:

kernel | P rooting table destination gateway genmast flags metric ref use Iface


az ipconfig-ra nem tudom ideírni, mert nincs net, és anyukám telefonon diktálta ezt le, de ez 12 sor lenne

2015. dec. 30. 14:50
 15/15 A kérdező kommentje:
igen, közvetlenül a modemre van dugva
2015. dec. 30. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!