Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi van ha nem töltök vissza...

Mi van ha nem töltök vissza Ncore-on?

Figyelt kérdés
Letöltöttem mar kb. 10 torrentet, ami összesen kb 150 GB. Nemrég hallottam róla, hogy vissza is kell tölteni, mert megbüntetnek. Mit tehetnek ilyenkor? Letiltanak?
2015. dec. 16. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
rád küldik a navot.
2015. dec. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
😂😂😂😂 tovabb
2015. dec. 16. 21:17
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

"Nemrég hallottam róla, hogy vissza is kell tölteni"


Bazz, az ilyen fogalmatlan kiskölyköket internethez sem engedném, max. facebookozni, annyit tudnak... Lefogadom az oldal wikijét nem hogy nem olvastad, azt sem tudod hol van vagy mi az. :(

2015. dec. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem néztem meg az Ncore wikipedia oldalat ha erre gondoltal, és nem értem mi a probléma a mondat összetételével :) ha nem tetszik, vagy nem tudsz normális választ adni a kérdésemre akkor inkább ne vedd a fáradságot hogy faszsagot írsz.
2015. dec. 16. 21:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják "hit 'n' runnak", az oldalon van egy aktivitás "fül", ott látod, mi az, amit vissza kell tölteni. Amúgy nem kell ténylegesen visszatölteni, elég, ha 48 órán át megy egy torrent seedben. Ha nem töltöd vissza, és eléred a hit 'n' runolható torrentek korlátját, akkor jön a bünti, ami nem tudom, hogy mi. Érdemes komolyan venni, nem cicóznak az oldalon, meg nincsen bocsi, elnézést.
2015. dec. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 csigusz27 ***** válasza:
75%
Kivágnak mint macskát sz..ni, amit meg is érdemelnél
2015. dec. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti: köszönöm :)
2015. dec. 16. 22:10
 8/9 A kérdező kommentje:
2015. dec. 16. 22:25
 9/9 A kérdező kommentje:
A bittorrentnél (7.9.3) a letöltött torrentek mellett azt írja ki, hogy seedelés. Viszont a feltöltési sebesség csak 0.5 kB/s és 3 MB/s között alakul. Ez akkor így helyes? Nekem mar nem kell csinálni semmit?
2015. dec. 16. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!