Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri megvenni a Sony Vegas...

Megéri megvenni a Sony Vegas Pro 13-at?

Figyelt kérdés

2015. dec. 17. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem használtál még ilyet, akkor nem.

Mire megtanulod, már jön is ki az új.


Javaslom neked a "Home Studio" szériát. Az ugyanaz mint a pro, csak nincs benne annyi funkció, és nem tévedsz el benne. Én azt használtam 2-3 évig, utána váltottam a Pro-ra, de azt meg nem használom ki teljesen.


Home Studio szérián gyakorolj, és ha gondolod akkor megveheted.


Ui: Érdemes boltban megvenni, mert ők rendelnek neked. Ha te magad veszed meg az ebay-ről, akkor macerás visszaküldeni. Például rossz serial kód esetén inkább intézze a boltos, mintsem te magad.

2015. dec. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben, értem. Már egyébként használtam a 12-őt, meg most is használom. Boltban is forgalmazzák? Azt hittem, hogy csak a neten.
2015. dec. 17. 17:41
 3/6 anonim ***** válasza:
2015. dec. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na akkor azon a listán valószínű az első sor az ami nekem kell (a 160 020 Ft-os), mert ami most van Pro 12, az nem eredeti, tehát nem tudok miről frissíteni. Köszönöm a linket. Te is itt rendelted amúgy?
2015. dec. 17. 17:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Én letöltöttem a Home Studiot és azt használtam.
2015. dec. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És az után frissítettél a Pro 13-ra? És amúgy mennyivel tud kevesebbet a Vegastól? Full HD Render, meg ilyen alap dolgok gondolom vannak, nem? :D
2015. dec. 17. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!