Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Fallout 3-at elindítom, rá...

Garajszkíí kérdése:

A Fallout 3-at elindítom, rá megyek h új játék, de mindig ki fagy. Mit csináljak? A konfigurációval semmi baj, win7 64 bites az op rendszer.

Figyelt kérdés

2015. dec. 19. 23:29
 1/5 donfetibo ***** válasza:
Nekem is ugyanezt csinálja, pedig már 2 helyről is letöltöttem!!!☺☻
2015. dec. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kedden jön a Steam év végi vásár, 5-10 euróért megkapjátok. Annyit a hülyének is megér, nincs kifogás!
2015. dec. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megérni megér annyit, de a steames verzióval sem garantált a problémamentes játék, hivatalosan az utolsó támogatott oprendszer az xp ha nem tévedek(nekem eredetiben van meg, a legjobb amit win7\10 alatt el tudtam érni hogy akkor fagy ki amikor kimennél a vaultból).

Kompatibilitási mód + rendszergazdaként indítsd, nézd meg a steames fórumokat is a témában, hátha.

2015. dec. 20. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem eredetiben van meg,és mikor a cd-t rakom be és megjelenik a mini kezelőfelület akkor rámegyek h setup és kiírja h rakjam be a cd-t.Mikor sikerült felraknom manuálisan,és indítanám a játékot akkor is ezt írja.
2015. dec. 20. 12:50
 5/5 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek!
2015. dec. 20. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!