Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi az a SERIAL?

Mi az a SERIAL?

Figyelt kérdés

SZiasztok. Én tegnap vettem meg a Grand Theft Auto IV -t beraktam a DVD-ket sorrendben ahogy írta minden kész volt.

Mikor beindítottam a játékot ellenőrizte a kiadási dátumot.

Sikertelen lett ezért manuálisan csináltam. De nem tudtaam rájönni mi a SERIAL. Azt írta (registration code) de amivel én regisztráltam jelszó azzal se fogadja el mit csináljak? ha kép kell a hibaüzenetröl vegyél fel skype-on nevem : edemke14


14/fiú



2015. dec. 20. 09:57
 1/6 belapus ***** válasza:

Nem ismerem a játékot, de az alábbi oldalon leírják az aktiválás menetét:


[link]


Szoftverek esetében a SERIAL egy számokból és betűkből álló jelsorozat szokott lenni.

2015. dec. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon KÖSZÖNÖM!!! :)


Végre játszhatok :)

2015. dec. 20. 10:56
 3/6 CspCsj ***** válasza:

" A SERIAL után azt a kódot kell beírni, ami a Grand Theft Auto IV dobozában a könyvecske hátlapján található, ugyanabban a formában (pl.: KOD01-KOD02-KOD03-KOD04-KOD05)"

[link]

2015. dec. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Megcsináltam amit kért de még mindig nem sikerül pedig az unlock code az ott van és a SERIAL-t is megtaláltam (a kis utmutató kenvecskében volt) de azzal sem enged be 3x probálkoztam.!!!!!!!!! ha van skype-d pls vegyél fel. :

edemke14

2015. dec. 20. 11:09
 5/6 A kérdező kommentje:

Rendben sikerült kész aktiválva van!


És most?

2015. dec. 20. 11:17
 6/6 A kérdező kommentje:

Hiába Aktiváltam ha kattintok az ikonra még mindig kéri.

és Aktiváltam. OK! Mi változott??????

2015. dec. 20. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!