Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minden telepített program...

Minden telepített program után újra kell indítani a gépet?

Figyelt kérdés
Rokonom elhozott egy régi laptopot hogy tegyem használhatóvá. Újratelepítettem, xp-t kapott. Leszedtem hozzá az összes driver-t, van vagy 20. Fel lehet telepíteni egyszerre az összeset, vagy pedig egy programot feltelepítek újraindítom még egyet és így tovább. Én eddig mindig az utóbbit csináltam, de nincs kedvem ennyi szórakozni.
2015. dec. 20. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Amelyik kéri vagy javasolja az újraindítást, az után tedd meg!
2015. dec. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát eddig mindig így csináltam :) De sosem voltam benne biztos hogy csak így jó. Mivel a számítógép gondolom lineáris és nem egyik program épül a másikra. Biztosan mindig szórakozzak az újraindítással?
2015. dec. 20. 14:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak progik amik már rendszerindításkor kell, hogy elinduljanak (pont azért, mert más is használná őket), szinte csak azoknál szükséges az újraindítás. Pont ilyenek például a driverek.
2015. dec. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja'h, jobban értelmezve a kérdésed: elég egymás után felpakolni azokat, és csak a végén 1x újraindítani, nem kell egyesével mindegyik után.
2015. dec. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egybe rakhatod fel mindet
2015. dec. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!