Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az ügyben kérdezlek titeket,...

Az ügyben kérdezlek titeket, hogy letöltöttem a Microsoft Office 2007 -es próbaverziót és felfigyeltem arra, hogy telefonon is lehet aktiválni ezt a programot! Szerintetek érdemes -e telefonon nekem aktiválnom ezt a programot?

Figyelt kérdés
Microsoft Office 2007.
2010. márc. 23. 19:57
 1/3 czibles ***** válasza:

ha van rá pénzed akkor nyugodtan.

(60-70000ft)

2010. márc. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Komolyan annyiba kerül?

Amúgy már valahogy sikerült megoldanom hogy lehessen használni, de ez azért durva hogy 70.000FT

2010. márc. 23. 20:11
 3/3 anonim ***** válasza:

hallod-e 20:05-ös neked sem volt még soha sem legális terméked látom XD

A regisztráció és az aktiválás Ó R I Á S I különbség ám.


próbaverziót nem tudsz aktiválni(sem regisztrálni) mert nincs eredeti és semilyen licenszed. Amugy az aktiválás MINDEN esetben ingyenes, neten és telefonon keresztül is. HA pl egy alaplapot cserélsz, akkor az oprendszer MINDEN esetben kéri az újraaktiválást. De regiszrtálni csak 1x kell, a legelején, utána a neten az aktiválás már csak 1 katt és 10 sec.

2010. márc. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!