Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy kis probléma a Xubuntu...

Egy kis probléma a Xubuntu 15.10-el. Valaki tud rá megoldást?

Figyelt kérdés

Az "Alapértelmezett alkalmazások" nevű programban, a böngészőknél maradt egy program, ami már nincs fent a gépemen, hogy tudom onnét kiszedni?


Egyébként a Mozilla Firefox az. Az Iceweasel, a Vivaldi, a Chrome, és a Chromium fent vannak, de megjelenik mellettük a Firefox is, pedig töröltem, Synapticból...



2015. dec. 20. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nemcsoda... Túl sok böngésző megzavarja a rendszert (bár nem ilyen téren...) bővel elég lenne 2... Maximum 3. Restart után se tünik el? Ha nem reagál rá ha kattintasz akk bugol...
2015. dec. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem, nem tűnt el restart után.


És ha bug, mit tudnék vele kezdeni?

2015. dec. 20. 21:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Alkalmazások menü -> Beállítások -> Menu Editor

vagy parancssorba:

menulibre

2015. dec. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elfogtam egy üzenetet:

"Köszönöm a választ, de ha megengedsz egy apró kérdést...


Mit kell módosítanom, hogy megoldódjon a dolog? Mert még nem jártam így, szóval ismeretlen a helyzet."

Megnyitod a Menüszerkesztőt, bal oldalon a listában megkeresed az adott alkalmazást (a Firefox valószínűleg az Internet csoportban lesz), rákattintasz az adott alkalmazásra, és felül megnyomod a Delete gombot.

2015. dec. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na igen, itt volt a gond...


Ott nem listázza a Firefoxot...

2015. dec. 21. 00:42
 6/7 Tom Benko ***** válasza:
sudo apt-get purge firefox megoldja?
2015. dec. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, időközben sikerült helyrepofozni a dolgot.
2015. dec. 22. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!