Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb játékfelvevő...

Melyik a legjobb játékfelvevő program ezek közül?

Figyelt kérdés

1. OBS

2. Bandicam

3. MSI Afterburner

( 4. Action! )



szempontok:

1. az fps-t mennyivel húzza le játékba, miközben vesz

2. mekkora méretű videókat csinál

3. a felvétel minősége (színek, fps..stb)


Eddig az Action-t probáltam, ami jó is, csak túl nagy a videó mérete.


2015. dec. 20. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nagy a videó mérete, azt utána konvertálni kell.

Ha komolyan akarsz videózni (úgyse) akkor érdemes lenne egy 1TB-os HDD-t venni csak a videóknak, hogy biztos ne fogyj ki a helyből, mielőtt konvertálnád őket.

2015. dec. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem ezt kérdeztem. Én csak szeretném tudni melyik a legjobb, azaz melyik készíti a legkisebb méretbe a videókat, amellett, hogy a minőség megfelelő, és az fps-t se húzza le nagyon.
2015. dec. 21. 08:56
 3/4 A kérdező kommentje:
ja, kihagytam a dxtory-t, az lenne az 5. .
2015. dec. 21. 09:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Tetszik, hogy nem megy a szövegértelmezés. Na mindegy.


Akkor tölts le valamilyen low budget-es videófelvevőt, ami csak MP4 vagy más sz#r formátumban vesz fel videót lehetőleg 24FPS-el 480p-ben, és máris jó lesz....

Vagy esetleg állítsd át, ha át lehet.

Elmondom megint, de minek?

Hogyha normális minőségben veszel fel valamit normális formátumban, az k#rva sok helyet foglal. (Relatív kinek mi a sok, de neked ez sok lesz.)

Bár, mivel a dxtory-ról még nem hallottam próbáld ki azt. Hátha az a legrosszabb az összes közül.

2015. dec. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!