Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok az Ashalt...

Miért nem tudok az Ashalt 8-cal játszani?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a játékot, szépen el is indul, de a kocsikon kívül semmit nem tölt be. Látom a pályák listáját, de elindítani egyiket sem akarja. Olyan mintha minden pályát egyesével kellene letölteni. Most ez komoly? Akkor mi a szar van abban a 800 MB-ban, amit a játék elfoglal? És ráadásul letölteni sem tudom egyik pályát sem, mert bár van 300 MB szabad helyem, a program szerint ez kevés.

Valami tipp? Előre is köszi a segítséget mindenkinek.



2015. dec. 22. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen telefonod van?
2015. dec. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akai Glory O5.
2015. dec. 22. 23:25
 3/5 anonim válasza:
Én letöltöm a játékot 42mb utána elindítom kiírja, hoy 801 megát le kell töltenni letöltöm és nem tudok játszani nekem se tölti be egyik pályát se. Nem tudom mi lehet a baj. Az a 300mb kicsit kevés lesz régen játszonttam az asphalt 8-al és akkor olyan 1,5 giga volt most lehet még több is. Sony Xperia Z2
2015. dec. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Elöző válaszoló vagyok! Mostmár nekem jó. Gyári visszaállítás után csak rákattintottam például a multi feliratra és letöltötte azt a részt. Ugyhogy nekem jó lett. Ha játszani akarsz normálisan vele akkor törölj le valamit mert kell neki hely. Nekem most foglal el 1,84gb-ot.
2015. dec. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. A progi teljes eltávolításával orvosoltam a problémát, találtam más játékot helyette. :)
2015. dec. 27. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!