Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez a laptop bírni fogja a...

Ez a laptop bírni fogja a Windows 10-et? Nyugodtan felfrissíthetem?

Figyelt kérdés

Intel Core i3 3110M 2,4 GHz, 4 GB RAM, 250 GB Samsung 850 EVO SSD, Intel HD Graphics 4000

Jelenleg Windows 8.1 64 bit van rajta ( gyárilag telepített, szóval eredeti ).

Gondolom ha a 8.1 jól működik rajta, akkor a 10 is menni fog, de a biztonság kedvéért azért rákérdezek. Nem akarom hogy később kiderüljön hogy mégsem jó.



2015. dec. 23. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van hozzá driver, mehet.
2015. dec. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kanadából lett véve a gép újonnan, és amikor bekapcsoltam akkor a 8.1-el együtt már fent volt az összes driver meg még pár program ( próbaverziós Office, meg vírusirtó, valami felhős cucc...stb ).

Szóval nem tudom milyen milyen driverek kellenek hozzá, de ha frissítem akkor elvileg megmarad minden ( köztük a driver ) is, nem?

2015. dec. 23. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen nyugodtan frissítheted. A driverek maradnak azt hiszem vagy ha nem is akkor magától felrakja ami kell az eszközkezelőbe.
2015. dec. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

El is indítottam a frissítést. :)

2015. dec. 23. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!