Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi annak a windowsos programna...

Mi annak a windowsos programnak a neve, amely minden rendszerbetöltéskor csak a windows egy elmentett korábbi állapotát tölti be?

Figyelt kérdés
Semmilyen módosítás nem marad meg, hacsak külön nem engedélyezzük. Minden fájl, könyvtár, ideiglenesen letöltött dolog elveszlik, mivel egy korábban lementett állapot kerül minden újraindításkor betöltésre.

2015. dec. 24. 15:34
 1/2 anonim válasza:

Biztosan létezik ez a program? Az egyetlen hasonló amire tudok gondolni az a virtuális gép, ahol elmentheted a rendszer állapotát anélkül, hogy külön leállítanád az emulált windowst és később újra betöltheted. Virtualbox vagy wmware tud ilyet.


Más.. Van olyan is, hogy pendriveról futtatsz egy "live" oprendszert, pl. ubuntu, ahol bármit csinálhatsz de csak az marad meg amit direkt elmentesz a pendrivera.


Értem, hogy nem ezt kéred, de én még nem láttam ilyet, pedig már láttam egy pár dolgot.

2015. dec. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, van ilyen program, közben találtam párat (csak elfeledkeztem a kérdésről).

Ilyen programok pl.:

Toolwiz Time Freeze, Reboot Restore Rx, Deep Freeze és társaik..


Nem lehet bennük több rendszerállapotot elmenteni mint VM-eknél, de egyet képesek megőrizni és azt sokszor visszatölteni..

2015. dec. 25. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!