Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy le a win 10 laptopon?

Miért fagy le a win 10 laptopon?

Figyelt kérdés

A szitu,

Van egy Msi gp60 asom. win 10 el rajta, nem eredeti.

Sokszor ha megy a böngésző(akármelyik) és sok ablak van megnyitva(netes ablak), lefagy a gép. Lefagyás alatt azt értem hogy nem reagál semmire, csak a "force shutdown"-ra. Ez előbb vagy utóbb kinyírja a gépet

(vagy rosszul tudom? ha a főkapcsoló hosszú lenyomásával állítom le az okozhat bajokat?).

Mi okozhatja a problémát? Drivereket újra tettem, az összeset, napokig jó volt, de most megint bekrepált (ugyan úgy ment a böngésző).


Megoldhatja a problémát ha eredeti a win 10? (tervbe van a licence megvásárlása)

vagy eredhet hardveres problémából a lefagyás.


Köszönöm a válaszaitokat!



2015. dec. 24. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:

"nem eredeti"

Lehet ez a probléma oka,csak MSDN-t.Inkább akkor vedd meg az eredetit.

2015. dec. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek oka inkább a Windows 10 szarsága, nem az eredetisége. Windows 8.0 legelső kiadása használhatóbb volt mint a legújabb Windows 10 kiadás
2015. dec. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igaz,hogy 2021-et írunk de csatlakozom én is ehez a kérdéshez mert nekem is hasonló a probléma annyi különbséggel hogy én nekem nem akkor jelentkezik ha a böngészőbe túlzottan sok ablak van nyitva hanem éppen hogy semmit nem csinálok a gépen. ASUS X553SA típusú notebookról van szó és Windows 10 Pro , nem kalóz , hiteles.
2021. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!