Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik még a kereskedelemben...

Létezik még a kereskedelemben kapható új, dobozos 32 bites Windows 7 op. Rendszer?

Figyelt kérdés
Csak OEM-et látok mindenhol, de dobozost szeretnék venni. Remélem, hogy csak rosszul keresek és azért nem találok :/
2015. dec. 25. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg pár rendes boltban(nem netes áruház) ott még lehet hogy akad.. de mivel már a microsoft oldaláról tölthető a így már nincs sok értelme árulni
2015. dec. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt egyrészt nem tudtam, de másrészt azért nem venném hasznát (szerintem legalábbis), mert nekem még tört XP van fent. Szeretnék végre legális oprendszert, de OEM kizárva.
2015. dec. 25. 14:21
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

A dobozosban mind a két telepítőlemezt megtalálod, a 32 és a 64 bitest is. Tehát kimondottan olyan nincs hogy 32-bites dobozos.

Amúgy már több mint egy éve kivonták a forgalomból sajnos. Így bajos lesz beszerezni.

2015. dec. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ez szomorú, azért köszi a hírt.
2015. dec. 25. 14:56
 5/6 anonim ***** válasza:
miért vagy ennyire ellensége az oem-nek?
2015. dec. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem a saját gépem, és sanszos, hogy hamarosan külföldre megy. De ezen kívül is nagyobb szabadságot ad az, ha tudom, hogy bármikor bármire telepíthetem a rendszert, nem függ alaplaptól.

Az irodai gépen OEM van, ez nem zavar, mert ha meghal az alaplap (tudom hogy nem egy mindennapos történés az ilyen), akkor vesz a cég másik gépet és másik programot, de odahaza félnék a szélsőséges lehetőségek bekövetkeztétől, ezért ha lehet, inkább dobozos legyen.

2015. dec. 25. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!