Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Igazi lájk hack-elő program van?

Igazi lájk hack-elő program van?

Figyelt kérdés

-sokfelé nézelődtem, de nem találtam sehol olyat amiért ne kéne fizetnem.

-a hugom oda van érte, hogy a barátaival versenyeznek kinek van több lájkja a képén, és nem tudom mivel segíthetnék neki.

-ha tudsz bármilyen programot kérlek linkeld ide! esetleg a nevét?



2015. dec. 25. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Segíteni azzal tudsz, ha elmagyarázod neki, hogy nem attól lesz értékes, vagy kevésbé értékes, hogy hány ráérős haverja mereszti épp a seggét a gép előtt.

Késbőő még jól jöhet, ha nem attól függ az önértékelése, hogy ki mit gondol róla.

2015. dec. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már próbáltam de menthetetlen, egyfolytába csak a gép, a telefon, a tablet, és követelőzik pedig csak 9 éves. nem tudunk vele mit csinálni, egyfolytába visszabeszél, mindent magának akar, lenéz másokat.ha pedig szól neki valaki, hogy ez így nem jó, betörik a feje és 2-3 napig "bújócskázunk" hogy hová szökött. persze az idegrendszerem már teljesen tönkre ment annyit aggódtam érte, anyumékat meg nem is érdekli.
2015. dec. 25. 17:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
két szép pofon le kell kódolni a wifit és bezárni a szobájába hadd hisztizzen.. like hack meg csak arra jó hogy teljes hozzáférést adj az eszközeidhez (pl gép telefon) egy kínai\orosz ürgének aki élvezi hogy minden adatodat ellopja esetleg bitcoin bányászatra használja a géped..
2015. dec. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9 éves? Kódold le a wifit/kapcsold le.
2015. dec. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fish1 ***** válasza:

9 éves, követelőzik, és nem tudtok vele mit csinálni? Na ne már! Komolyan 9 évesen ő a főnök és megvezet néhány felnőttet simán? Legyetek következetesek vele szemben, és akkor majd rájön, hogy mi a helyzet.

És tényleg ne akarj ebben segédkezni, hogy lájkokat gyűjtögessen, mert az élet nem virtuális, és nem ettől lesz jobb ember...

2015. dec. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy követelőzik!

Meg kell tanulnia, hogy nem lehet mindig igaza.

Akkor is a a fejét fogla a falba verni (és fogja), vagy "büntetésből" a lakás közepén direkt összeszarja-hugyozza magát. Meg kell tanulnia, hogy zsarolással, hisztivel nem érhet el semmit, akármit csinál... persze ezeket az "akármiket" ki fogja próbálni, mint írtam, de nem szabad neki engedni.

Cserébe időt kell neki adni. Minősített időt, közös időt, programokat.

Pl. elmegyünk kiránduléni egy délelőttre hét végén. Mert. Mert csak, és kész, ez a családi program.

Meg fogja unni a befeszülést, betámasztást, ha látja a következetességet, azt hogy hisztivel semmit nem ér el.


Első lépésként egy hét net megvonás, okostelefon elvétel, helyette egy buta gombos telefon, hogy azért el lehessen érni.


Fel fogja adni: olyan mint a kölyökkutya, a hatalma addig ér, ameddig a gazdái engedik. Ha mindent engednek, egy hisztis tacskó egy egész családot képes uralni.

2015. dec. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!