Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Blender 3d program, mi lehet...

Pleasures kérdése:

Blender 3d program, mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Blender 3d nevű programot használok. Game Logic és Blender Games beállítások mellett az objektumomat valamiért 2d-s ként kezeli. Tehát Csak az előre hátra és oldalra lehet mozgatni. ( x, y tengelyen). Mit tegyek hogy mind a három tengelyen tudjam mozgatni, tehát mintha 3d lenne ( mint az alap beállítások mellett. )?

2015. dec. 25. 20:30
 1/3 tabaki ***** válasza:

Miből gondolod, hogy mindezek alapján ki lehet találni, vajon mit tévesztettél el a vezérlés beállításaiban? Tedd elérhetővé a fájlodat valahol, hogy meg tudjuk nézni. Ha nem akarsz neki nagyobb nyilvánosságot, a címemre is elküldheted, de ugye, én egyedül vagy észreveszek valamit, vagy sem:

tabakisakal@gmail.com

2015. dec. 26. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy telejesen Új és friss blendert ha megnyitok akkor is ez tapasztalható beállításoknál csak A game logicot és a blender gamest állítottam át.
2015. dec. 26. 09:24
 3/3 tabaki ***** válasza:
Akkor küldj egy ilyen frissen beállított, teljesen új .blend-fájlt. Én egyelőre el nem tudom képzelni, miről beszélsz. A 3D-ablaknak a többitől függetlenül, a szokásos módon kéne működnie.
2015. dec. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!